Hiszpańska para królewska odwiedziła Majorkę, a królowa Letizia znów zachwycała. W zielonej sukience wyglądała pięknie

Królowa Letizia po raz kolejny zadała szyku. Tym razem podczas wizyty na Majorce.

Hiszpańska para królewska przestała się izolować i ruszyła w podróż. Najpierw odwiedziła Wyspy Kanaryjskie, a teraz Majorkę. Nie da się ukryć, że podczas tych wizyt największą uwagę skupiała na sobie królowa Letizia. Znów zachwyciła wyglądem.

Zobacz: Hiszpańska para królewska z wizytą na Kanarach. Trudno odwrócić wzrok od królowej Letizii. Wyglądała pięknie!

Letizia zadała szyku na Majorce

Królowa Letizia nie cieszy się tak dużą popularnością jak królowa Elżbieta, nie ma również naśladowczyń stylu jak księżna Kate. A szkoda! Żona królowa Filipa może pochwalić się bowiem niezwykłym wyczuciem stylu, połączonym z minimalizmem. Letizia zawsze prezentuje się nienagannie, wybiera skromne kreacje z klasą, które tylko podkreślają jej urodę i figurę. Tak było i tym razem podczas wizyty na Majorce.

Więcej: W tak odważnym stroju królowej Letizi jeszcze nie widzieliśmy. Stanik na wierzchu? Księżna Kate nigdy by się tak nie ubrała!

Królowa Letizia wybrała piękną zieloną sukienkę w delikatny kwiatowy wzór. Taki print to oczywiście hit lata, kolor też można znaleźć wśród najgorętszych trendów. Do swojej kreacji królowa Letizia dobrała wiązane espadryle. Po raz kolejny związała swoje włosy w skromny kucyk, podobnie jak podczas wizyty na Wyspach Kanaryjskich. Królowa zrezygnowała również z dodatków. Nie miała żadnej torebki, nie ozdobiła również szyi żadnym naszyjnikiem. A jak widać, i tak wyglądała świetnie.

Polecamy: Królowa Letycja po raz kolejny zachwyciła kreacją, ale uwagę skradły jej śliczne córki. Urody jednak nie odziedziczyły po mamie

Więcej o: