Hiszpańska rodzina królewska na Majorce. Letizia odsłoniła ramiona w krwistej sukience. Ale mięśnie!

Królowa Letizia została sfotografowana w towarzystwie rodziny podczas wizyty na Majorce. Patrzymy na jej kreację i ramiona. Ale umięśnione!

Popularność wśród europejskich monarchów prym wiedzie oczywiście królowa Elżbieta II i jej rodzina. Nie ma dnia, by media nie dotarły do nowych rewelacji z życia Meghan i Harry'ego, czy Kate i Williama. Sporym zainteresowaniem cieszą się również władcy hiszpańscy, a dokładniej żona króla Filipa Vi, królowa Letizia. Podczas ostatniej wizytacji na Majorce prezentowała się bardzo nienagannie, jednak uwagę przykuwały jej ramiona. Są bardzo umięśnione.

POLECAMYKrólowa Letizia i król Filip odwiedzili Walencję. Nie dało się przeoczyć monarchini. Wyglądała bezbłędnie w czerwieni

Zobacz wideo Rodzina królewska świętowała urodziny królowej

Królowa Letizia i jej umięśnione ramiona podczas wizyty na Majorce

Król Hiszpanii wybrał się na wizytę na Majorkę. Zabrał ze sobą całą rodzinę - żonę i dwie córki. Panie prezentowały się bardzo dobrze - każda z nich miała na sobie letnią sukienkę. Rodzina dbała również o bezpieczeństwo swoje oraz wszystkich zgromadzonych i na ich twarzach nie zabrakło odpowiednio założonych maseczek. Największą uwagę zwracała na siebie oczywiście Letizia, która na tę okazję wybrała czerwoną sukienkę i pasek z dużą klamrą. To chyba pierwszy raz, kiedy na zdjęciach tak mocno uwidoczniły się jej mięśnie dwugłowe i trójgłowe ramienia.

Królowa LetiziaKrólowa Letizia East News

Hiszpańska królowa jest bardzo drobną kobietą o szczupłej sylwetce. Widać, że dba o kondycję i uwielbia siłownię. Kto wie, może kiedyś pochwali się nagraniami z sali treningowej? Jej fanki z pewnością byłyby zachwycone.

ZOBACZ TEŻ: Królowa Letycja po raz kolejny zachwyciła kreacją, ale uwagę skradły jej śliczne córki. Urody jednak nie odziedziczyły po mamie