Monica Bellucci na zakupach z 11-letnią córką. Leonie Cassel jest coraz bardziej podobna do mamy

Monica Bellucci została zauważona przez paparazzich w Rzymie, gdy w towarzystwie 11-letniej córki robiła zakupy. Myślicie, że Leonie pójdzie w ślady znanej mamy i siostry?

Monica Bellucci i Vincent Cassel pobrali się w 2004 roku, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Para aktorów rozwiodła się pod koniec 2013 roku. Mimo że nie są już razem, wciąż utrzymują ciepłe kontakty, a to ze względu na dwie córki: 16-letniej Devy oraz 11-letniej Léonie. Rodzice stosunkowo rzadko pokazują swoje pociechy w mediach społecznościowych, więc nic dziwnego, że zainteresowanie ich córkami jest coraz większe wśród internautów. W sieci właśnie pojawiły się nowe zdjęcia aktorki w towarzystwie młodszej córki. Ta jest coraz bardziej podobna do pięknej mamy.

Monica Bellucci z 11-letnią córką. Leonie Cassel jest coraz bardziej podobna do mamy

Niedawno pisaliśmy o starszej córce Moniki Belluci - Devie. 16-latka idzie w ślady mamy i również zaczyna  pracować w show-biznesie. Nastolatka zajmuje się modelingiem i ma za sobą już pierwsze duże kampanie reklamowe m.in. dla domu mody Dolce&Gabbana.

Kilka dni temu paparazzi przyłapali aktorkę w Rzymie, gdy robiła zakupy w towarzystwie 11-letniej Léonie. Panie zajrzały do jednego ze sklepów sportowych, gdzie wybierały akcesoria do sportów zimowych. Po udanych zakupach i z pełnymi torbami udały się do samochodu, którym pojechały prosto na lotnisko. Młodsza córka gwiazdy to już nastolatka, która z pewnością odziedziczyła urodę po mamie.

Monica BellucciMonica Bellucci FORUM

Więcej zdjęć z zakupów Moniki Bellucci zobaczycie w naszej galerii.

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

ZOBACZ TEŻ: "Złomowisko PL". Kazio z Descha nie żyje. Na jaw wychodzą smutne fakty z jego życia. "Siedział poobijany, zakrwawiony"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.