Magdalena Wilk dała się nam poznać w serialu "Sędzia Anna Maria Wesołowska". Zobacz, jak dziś wygląda

Magdalena Wilk przez przeszło pięć lat wcielała się w rolę adwokata w popularnym serialu "Sędzia Anna Maria Wesołowska". Jak teraz wygląda i czym się zajmuje?

Swoją telewizyjną karierę Magdalena Wilk rozpoczęła w 2006 roku, kiedy to po raz pierwszy wcieliła się w rolę adwokata w popularnym serialu paradokumentalnym "Sędzia Anna Maria Wesołowska". I chociaż program kręcony był w studio, a rozprawy sądowe były wyreżyserowane, to jednak występujący w nim prawnicy są nimi również w rzeczywistości. 

Jak wygląda i czym aktualnie zajmuje się Magdalena Wilk? 

Po zakończeniu programu Magdalena Wilk nie pojawiała się już na małym ekranie. Poświęciła się karierze zawodowej oraz życiu rodzinnemu. Prywatnie jest żoną Jacka Wilka, posła Konfederacji. Ma również córkę Barbarę. Aktualnie prowadzi własną kancelarię adwokacką na warszawskim Mokotowie. Specjalizuje się w sprawach rozwodowych i rodzinnych oraz udziela porad prawnych za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Od 2019 roku ponownie wciela się także w rolę adwokata w kontynuacji serialu "Sędzia Anna Maria Wesołowska". I chociaż od emisji pierwszych odcinków programu minęło przeszło 15 lat, Magdalena Wilk wygląda praktycznie tak samo, jak wtedy, gdy po raz pierwszy wystąpiła na telewizyjnej sali rozpraw. 

Program "Sędzia Anna Maria Wesołowska" emitowano na antenie TVN-u przez przeszło pięć lat, jednak w 2011 roku ogłoszono, że produkcja nie będzie już kontynuowana. W 2018 roku podjęto decyzję o reaktywacji popularnego wśród telewidzów formatu. W najnowszych odcinkach nie zobaczymy jednak Artura Ł. dotychczas wcielającego się w rolę prokuratora. Stracił on bowiem uprawnienia do wykonywania zawodu wskutek oszustów, których dopuszczał się wobec swoich klientów

Zobacz wideo Marta Manowska ma kompleksy. Jednego się pozbyła, ale gardzi operacjami plastycznymi
Więcej o: