Nie żyje dziennikarka TVP. Miała 64 lata. "Profesjonalistka w pracy i pełna życzliwości osoba"

Maja Hądzlik-Margańska nie żyje. Smutną informacją o śmierci dzienniarki przekazał bydgoski oddział TVP.

Maja Hądzlik-Margańska przez ponad 20 lat pracowała w TVP Bydgoszcz. W grudniu skończyłaby 65 lat. O jej śmierci media poinformowali jej koledzy i koleżanki z redakcji.

ZOBACZ TEŻ: Ukraińska modelka ofiarą operacji plastycznych. Chciała mieć większe kości policzkowe. Znana lekarka pokazała jej przemianę

Nie żyje dziennikarka TVP. Miała 64 lata

Maja Hądzlik-Margańska pracowała w TVP3 Bydgoszcz przez ponad 20 lat. Jak podaje bydgoski oddział TVP, dziennikarka nadzorowała merytorycznie i organizacyjnie emisje programów, wypełniała pasma oprawy dnia, a także dokonywała odbiorów redakcyjnych audycji.

W specjalnym artykule dziennikarkę pożegnali przyjaciele z pracy. Wspominają ją jako profesjonalistkę, która każdemu służyła pomocą.

Zawsze można było liczyć na jej pomoc. (...) Zawsze uśmiechnięta. Służyła poradami, dzieliła się swoją ogromną wiedzą i doświadczeniem. Pozostanie w naszych sercach i pamięci - czytamy na stronie TVP3 Bydgoszcz.

Nie podano dokładnych powodów śmierci dziennikarki. Wiadomo jedynie, że pogrzeb odbędzie się w piątek, 2 kwietnia, o godz. 8:30 na Cmentarzu Komunalnym przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy. Całej rodzinie Mai Hądzlik-Margańskiej oraz jej najbliższym składamy duże wyrazy współczucia.

Zobacz wideo Nie ma ich wśród nas, ale ich utwory zna każdy. Wodecki zostawił „Chałupy Welcome to”, a Kora „Krakowski spleen”

ZOBACZ TEŻ: Rodzina Zbigniewa Wodeckiego sprzedała jego ukochany dom na wsi. Grał przed nim na skrzypcach lub trąbce. "Wielka strata"

Więcej o:
Copyright © Agora SA