Anita Werner jako 23-letnia reporterka. "Mija 20 lat, odkąd zaczęłam pracować w TVN24". Fani: Inna fryzura, uśmiech ten sam

Anita Werner pochwaliła się, że dokładnie 20 lat temu zaczęła współpracować z TVN24. Pokazała też zdjęcie z czasów, kiedy stawiała pierwsze kroki w roli reporterki.

Anita Werner jest związana z TVN24 od początku istnienia stacji. Werner przyznała, że 1 kwietnia właśnie minęła 20. rocznica jej współpracy ze stacją informacyjną. W sentymentalnym wpisie wróciła wspomnieniami do czasów, kiedy jeszcze nie prowadziła "Faktów po południu" czy "Faktów po Faktach". Opowiedziała za to o pracy w roli reporterki, w której zaczynała karierę dwie dekady temu.

Zobacz wideo Anita Werner za kierownicą TIR-a! Pochwaliła się nagraniem

Anita Werner jako początkująca reporterka

Anita Werner opublikowała na Instagramie archiwalne zdjęcie. Dziennikarka przyznała, że zrobiono je 20 lat temu - łatwo więc policzyć, że uśmiechająca się reporterka z fotografii miała 23 lata. To, co od razu rzuca się w oczy, to fryzura Werner. Dziennikarka od lat jest wierna krótkim blond włosom. Tymczasem okazuje się, że przed laty cieszyła się kasztanowymi lokami. 

Dawno, dawno temu w #tvn24. Tak, kiedyś na początku swojej dziennikarskiej drogi byłam reporterem, pamiętacie? To była świetna szkoła dziennikarskiego warsztatu i fachu. Tak właśnie zaczęła się moja przygoda w najlepszej dziennikarskiej drużynie, jaką mogłam sobie wymarzyć - zaczęła Werner. 

Aktorka przyznała też, że cieszy się, że mogła uczyć się pod okiem specjalistów. 

Dziś mija 20 lat, odkąd zaczęłam pracować w TVN24. To prawie połowa mojego całego życia. Ta rocznica akurat 1 kwietnia, to nie primaaprilisowy żart. To dla mnie ważny moment, a ten cały czas to dla mnie bezcenny skarb - czytamy. 
 

Fani komentują

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Internauci przyznawali, że nie pamiętają Werner z czasów, kiedy zaczynała swoją przygodę z TVN24. Nie szczędzili jednak dziennikarce komplementów i gratulowali jej wspaniałej rocznicy. 

Uśmiech pozostał taki sam.
Inna fryzura - uśmiech ten sam.
Ten sam błysk w oku - pisali.

Też go dostrzegacie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.