Influencerka chciała unieść brwi za pomocą botoksu. Teraz ma zdeformowaną twarz

Blogerka Whitney Buha z Chicago udostępniła na Instagramie wizualizacje swojej twarzy przed i po botoksie. W wyniku źle przeprowadzonego zabiegu zmaga się teraz z opadniętą powieką.

Amerykańska influencerka Whitney Buha zyskała rozgłos po tym, jak opowiedziała o skutkach ubocznych po nieudanym botoksie. Kobieta ostrzyknęła twarz w jednym z lokalnych gabinetów medycyny estetycznej. Niestety, na własnej skórze przekonała się o ryzyku związanym z zabiegami upiększającymi.

Zobacz wideo Internauci przerażeni nowym wyglądem Luxurii Astaroth. Co ona zrobiła sobie z twarzą? "Nie, moje usta nie są da duże"

Małgorzata Rozenek Rozenek chwali się sześciopakiem. Fani: Kaloryfer! Jest i hejter. "To nie efekty siłowni"

Whitney Buha ma zdeformowaną twarz po botoksie

Whitney Buha to amerykańska blogerka modowa, którą na Instagramie obserwuje ponad 70 tys. osób. Kobieta przez jakiś czas ukrywała przed fanami, że skorzystała z botoksu, ponieważ zabieg okazał się nieudany. Pod wpływem komentarzy internautów postanowiła jednak ujawnić prawdę i opowiedzieć, co poszło nie tak.

Zobacz też: Megan Fox wybrała się po lunch i natknęła na paparazzi. Aktorka odpuściła sobie botoks? Zobaczcie najnowsze zdjęcia

Jak się okazało, Whitney stosowała botoks odkąd skończyła 30 lat. Nigdy wcześniej nie zauważyła skutków ubocznych. Po ostatnim ostrzyknięciu twarzy (chciała unieść brwi) w jednym z lokalnym gabinetów w Chicago, jedna powieka blogerki zaczęła wyraźnie opadać. Buha wróciła więc do gabinetu po pomoc. Po dodatkowym zastrzyku doszło do porażenia mięśni powieki jednego oka i uwypuklenia drugiego. 

Whitney BuhaWhitney Buha fot. somethingwhitty/Instagram

Na szczęście blogerka skonsultowała się ze specjalistami, od których otrzymała wiele wskazówek dotyczących przyspieszenia powrotu do zdrowia po nieudanym zabiegu. To m.in. aktywność fizyczna, korzystanie z sauny i gorących kompresów czy akupunktura.

Nie jestem lekarzem, ale te wszystkie czynności zalecili specjaliści – napisała na Instagramie.

Whitney BuhaWhitney Buha fot. somethingwhitty/Instagram

Michał Wiśniewski wychwala Mandarynę Michał Wiśniewski rozpływa się nad Mandaryną. "Gwiazda, spełniona"

Filmy blogerki szybko obiegły media społecznościowe i wywołały dyskusję na temat stosowania zastrzyków z botoksu.

Więcej o: