Megan Fox wybrała się po lunch i natknęła na paparazzi. Aktorka odpuściła sobie botoks? Zobaczcie najnowsze zdjęcia

Megan Fox została przyłapana przez paparazzi w Los Angeles w porze lunchu. Czyżby aktorka wreszcie zrezygnowała z wypełniaczy? Obejrzyjcie najnowsze zdjęcia.

Megan Fox ma zaledwie 34 lata, ale pod względem ilości botoksu, który wstrzyknęła sobie w twarz, mogłaby doścignąć najstarsze koleżanki z branży. Ostatnio paparazzi przyłapali aktorkę w Los Angeles podczas wyjścia po lunch. Czyżby gwiazda zrezygnowała z wypełniaczy? Zajrzyjcie do galerii, gdzie znajdziecie jej najnowsze zdjęcia.

Zobacz wideo Te gwiazdy powiększyły usta. Obejrzyjcie nasze wideo!

Megan Fox przyłapana przez paparazzi

Megan Fox jest wyjątkowej urody aktorką, która karierę w Hollywood rozpoczynała w naturalnym wydaniu. Szybko jednak uległa presji środowiska i zaczęła korzystać z zabiegów medycyny estetycznej. Był czas, że gwiazda bezsprzecznie przesadzała z wypełniaczami. Wygląda jednak na to, że sytuacja uległa zmianie, a sama Megan zrezygnowała lub mocno ograniczyła botoks. Dowodzą tego najnowsze zdjęcia przyłapanej przez paparazzi aktorki.

Megan Fox została przyuważona przez fotografów podczas spaceru w Los Angeles. Aktorka odwiedziła m.in. lokalny sklep z kawą, gdzie skusiła się na napój, a także odebrała pudełko z lunchem. Na to wyjście gwiazda postawiła na codzienną, wygodną stylizację. Delikatnie rozszerzane, ciemne dżinsy przed kostkę zestawiła z białą koszulką. Bluzka, którą wybrała, miała ciekawe koronkowe elementy na rękawach. Megan Fox założyła także czarną apaszkę w białe kropki, która zapewne miała służyć również jako maska na usta i nos. Do outfitu gwiazda dobrała niewielką czarną torebkę z pikowaniem i złotym łańcuszkiem. Stylizację dopełniły modne klapki, zasłaniające palce oraz okulary marki Ray Ban.

Trzeba przyznać, że podczas tego wyjścia aktorka prezentowała się naprawdę świetnie. Podzielacie naszą opinię?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.