Do niedawna Megan Fox uchodziła za jedną z najpiękniejszych gwiazd. Niestety, przesadziła z medycyną estetyczną i dziś nie przypomina już siebie

Jeszcze kilka lat temu Megan Fox zapowiadała się na gwiazdę kina. Choć wielu powątpiewało w aktorski warsztat Amerykanki, to fanów jej urody akurat nie brakowało. Dziś sami nie możemy jednak uwierzyć, że to ta sama kobieta. Oj, ktoś tu za często odwiedzał chirurga plastycznego...
Megan Fox Megan Fox Instagram/meganfox

Nowa twarz

Zanim Hollywood zachwyciło się Emily Ratajkowski, sukcesy święciła Megan Fox. Świat oszalał na punkcie jej urody, a to zaowocowało rolami filmowymi. Z czasem gwiazda (zupełnie niepotrzebnie) zaczęła eksperymentować z medycyną estetyczną. Na najnowszych zdjęciach nie przypomina siebie sprzed kilku lat.

Megan Fox
Instagram/meganfox

Zwróćmy uwagę na to, że to pierwszy post Fox na Instagramie od kwietnia. Wygląda na to, że w tym czasie też zafundowała sobie kilka zabiegów.

Megan Fox
Instagram/meganfox

Megan Fox Megan Fox Instagram/meganfox

Medycyna estetyczna

Tak, to też Megan Fox. Tak, nam też trudno w to uwierzyć. Już sam makijaż nieco ją odmienił, ale gołym widać, że chodzi tu nie tylko o to. Uwagę przyciągają naciągnięte okolice oczu. Kobieto-kot, czy to ty?

Megan Fox Megan Fox Instagram/meganfox

Fani

Fani Megan także zauważyli, że z twarzą ich idolki dzieje się coś niedobrego. Na oficjalnym profilu 33-latki aż roi się od komentarzy, w których przekonują ją, że powinna skończyć z "upiększaniem" się.

Nie powinnaś robić sobie operacji plastycznych.
Dlaczego tak bardzo zmieniłaś swoją twarz?
Nie hejtuję, ale uważam, że byłaś piękniejsza bez tych wszystkich wypełniaczy - czytamy.

Megan Fox
Instagram/meganfox

Megan Fox Megan Fox East News ; ABC/Everett Collection

Początki

Megan Fox dała się poznać szerszej publiczności jeszcze jako nastolatka. Występowała wówczas w serialu  "Hope i Faith". Już wtedy była bardzo piękna, ale prawdziwą sławę zyskała dopiero kilka lat później, kiedy nieco zainwestowała w siebie. Ingerencja w jej urodę nie była jednak jeszcze aż tak widoczna.

Megan Fox
East News

Megan Fox Megan Fox Instagram/meganfox

Pięć lat temu

Tak Megan Fox wyglądała jeszcze pięć lat temu. Widać, że już wtedy regularnie odwiedzała chirurga, jednak wciąż przypominała siebie. Dziś mielibyśmy problem, żeby rozpoznać ją na ulicy...

Megan Fox
Instagram/meganfox

Megan Fox Megan Fox Instagram/meganfox

Dlaczego?

W dzisiejszych czasach medycyna estetyczna nikogo już nie zaskakuje, zwłaszcza w show-biznesie. Dziwi nas jednak, że w tak młodym wieku zdecydowała się na nią Megan Fox, która jeszcze jako dziecko wygrywała konkursy piękności. Niewykluczone, że to właśnie diametralna zmiany rysów twarzy okazała się przeszkodą w rozwijaniu jej dalszej kariery aktorskiej.

Tęsknicie za Megan?

Więcej o:
Komentarze (44)
Megan Fox przesadziła z medycyną estetyczną. Dziś nie przypomina już siebie
Zaloguj się
 • Gość: wiemjakjest

  Oceniono 43 razy 43

  O kurła, jak ja nie mogę patrzeć na te wszystkie glonojady! Co takiego mają pod kopułką młode dziewczyny, które robią z siebie potwora i myślą, że wyglądają pięknie? Moim zdaniem w takich przypadkach jest potrzebna pilna pomoc psychiatryczna.

 • Gość: immmmms

  Oceniono 33 razy 31

  upodabnia sie do Melanii Trump

 • Gość: Ja

  Oceniono 18 razy 16

  Fajnie jest spać z otwartymi oczami i otwartą buzią.

 • mechantloup

  Oceniono 20 razy 14

  Wolę ją jednak z czasów "Transformersów", niemniej i tak jest bardzo ładna. Za to aktorsko, jak zawsze zero.

 • Gość: d

  Oceniono 15 razy 13

  Wszystkie kopiuj wklej wygladają

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 7 razy 7

  Coś ewidentnie poszło nie tak...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX