Do niedawna Megan Fox uchodziła za jedną z najpiękniejszych gwiazd. Niestety, przesadziła z medycyną estetyczną i dziś nie przypomina już siebie

Jeszcze kilka lat temu Megan Fox zapowiadała się na gwiazdę kina. Choć wielu powątpiewało w aktorski warsztat Amerykanki, to fanów jej urody akurat nie brakowało. Dziś sami nie możemy jednak uwierzyć, że to ta sama kobieta. Oj, ktoś tu za często odwiedzał chirurga plastycznego...
Megan Fox Megan Fox Instagram/meganfox

Nowa twarz

Zanim Hollywood zachwyciło się Emily Ratajkowski, sukcesy święciła Megan Fox. Świat oszalał na punkcie jej urody, a to zaowocowało rolami filmowymi. Z czasem gwiazda (zupełnie niepotrzebnie) zaczęła eksperymentować z medycyną estetyczną. Na najnowszych zdjęciach nie przypomina siebie sprzed kilku lat.

Megan Fox
Instagram/meganfox

Zwróćmy uwagę na to, że to pierwszy post Fox na Instagramie od kwietnia. Wygląda na to, że w tym czasie też zafundowała sobie kilka zabiegów.

Megan Fox
Instagram/meganfox

Megan Fox Megan Fox Instagram/meganfox

Medycyna estetyczna

Tak, to też Megan Fox. Tak, nam też trudno w to uwierzyć. Już sam makijaż nieco ją odmienił, ale gołym widać, że chodzi tu nie tylko o to. Uwagę przyciągają naciągnięte okolice oczu. Kobieto-kot, czy to ty?

Megan Fox Megan Fox Instagram/meganfox

Fani

Fani Megan także zauważyli, że z twarzą ich idolki dzieje się coś niedobrego. Na oficjalnym profilu 33-latki aż roi się od komentarzy, w których przekonują ją, że powinna skończyć z "upiększaniem" się.

Nie powinnaś robić sobie operacji plastycznych.
Dlaczego tak bardzo zmieniłaś swoją twarz?
Nie hejtuję, ale uważam, że byłaś piękniejsza bez tych wszystkich wypełniaczy - czytamy.

Megan Fox
Instagram/meganfox

Megan Fox Megan Fox East News ; ABC/Everett Collection

Początki

Megan Fox dała się poznać szerszej publiczności jeszcze jako nastolatka. Występowała wówczas w serialu  "Hope i Faith". Już wtedy była bardzo piękna, ale prawdziwą sławę zyskała dopiero kilka lat później, kiedy nieco zainwestowała w siebie. Ingerencja w jej urodę nie była jednak jeszcze aż tak widoczna.

Megan Fox
East News

Megan Fox Megan Fox Instagram/meganfox

Pięć lat temu

Tak Megan Fox wyglądała jeszcze pięć lat temu. Widać, że już wtedy regularnie odwiedzała chirurga, jednak wciąż przypominała siebie. Dziś mielibyśmy problem, żeby rozpoznać ją na ulicy...

Megan Fox
Instagram/meganfox

Megan Fox Megan Fox Instagram/meganfox

Dlaczego?

W dzisiejszych czasach medycyna estetyczna nikogo już nie zaskakuje, zwłaszcza w show-biznesie. Dziwi nas jednak, że w tak młodym wieku zdecydowała się na nią Megan Fox, która jeszcze jako dziecko wygrywała konkursy piękności. Niewykluczone, że to właśnie diametralna zmiany rysów twarzy okazała się przeszkodą w rozwijaniu jej dalszej kariery aktorskiej.

Tęsknicie za Megan?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.