Klara Lewandowska uczy się pisać! Anna pokazała jej postępy. Po nauce zasnęła w ramionach mamy. "Miłość nie do opisania"

Pod nieobecność w domu Roberta Lewandoskiego, Anna Lewandowska ćwiczy z Klarą pisanie. Trenerka udostępniła na InstaStories urocze nagranie, a także zdjęcie z utuloną do snu córeczką.

W niedzielę wieczorem Robert Lewandowski wybiegnie na murawę w meczu Polska - Andora. Tymczasem Anna Lewandowska nie próżnuje i w domu ćwiczy z Klarą pisanie. Starsza córka Lewandowskich szybko się rozwija. Na nagraniu, które trenerka udostępniła na Instagramie słychać, jak dziewczynka zabawnie dzieli wyrazy na sylaby i na swój sposób próbuje je zapisać. 

Zobacz wideo Robert Lewandowski bawi się z Laurą

Kasia Tusk z córkąKasia Tusk ubrała córkę "w nie swoim stylu" za prawie 1000 złotych

Klara Lewandowska uczy się pisać i zasypia w ramionach mamy

Klara i Laura Lewandowskie wzbudzają duże zainteresowanie wśród fanów ich sławnych rodziców. Mimo to zarówno Anna Lewandowska, jak i Robert są bardzo ostrożni w publikowaniu ich wizerunków w mediach społecznościowych. Czasami uchylają jednak rąbka tajemnicy i pokazują fanom, jak spędzają czas na tańcach i zabawach.

W piątek Anna Lewandowska znów pokazała nieco więcej. Tym razem na InsaStories opublikowała urocze nagranie, na którym widzimy, jak Klara ćwiczy pisanie. Starsza córka Lewandowskich rośnie jak na drożdżach. Nie skończyła jeszcze czterech lat, a już sylabizuje i na swój sposób próbuje zapisywać usłyszane wyrazy. W nauce towarzyszy jej mama, która chętnie odpowiada na wszystkiego pytania swojej pociechy.

Klara Lewandowska uczy się pisaćKlara Lewandowska uczy się pisać fot. annalewandowskahpba/Instagram

Trenerka rozczuliła fanów jeszcze bardziej, wrzucając na relację zdjęcie z sypialni. Najwyraźniej pod nieobecność Roberta Lewandowskiego, to Klara zajęła jego miejsce. Dumna Anna Lewandowska pokazała córkę zasypiającą w jej ramionach.

Miłość nie do opisania. #Momoftwo – napisała Anna Lewandowska

Anna Lewandowska z KlarąAnna Lewandowska z Klarą fot. annalewandowskahpba/Instagram

Michał Wiśniewski wychwala MandarynęMichał Wiśniewski rozpływa się nad Mandaryną. "Gwiazda, spełniona"

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!