"Świat według Kiepskich". Co się dzieje z serialowym Waldusiem? Nowe nagranie Bartosza Żukowskiego zaniepokoiło fanów

Bartosz Żukowski, znany jako Walduś z serialu "Świat według Kiepskich", ostatnio rzadko udziela się w mediach. Teraz fanów bardzo zaniepokoiło nowe nagranie aktora.

Bartosz Żukowski zyskał popularność, wcielając się w postać Waldka Kiepskiego w hicie Polsatu "Świat Według Kiepskich". Choć za ekranie bawi swoją nietuzinkową rolą, to w życiu prywatnym od dawna zmaga się z różnymi problemami. Jakiś czas temu media informowały o jego kłopotach w małżeństwie oraz długach. Teraz do sieci trafiło nagranie, które wstrząsnęło widzami.

Artur OrzechArtur Orzech bez uprzedzenia nie pojawił się w pracy. TVP zerwała z nim umowę

Zobacz wideo Andrzej Grabowski uważa, że powróciła cenzura

Bartosz Żukowski - Walduś Kiepski - bardzo się zmienił

Bartosz Żukowski jest członkiem Pogotowia dla Zwierząt. Ostatnio włączył się w kolejną akcję stowarzyszenia, a nagranie z nim w roli głównej pojawiło się Facebooku i YouTube. Na filmie aktor z dużym zaangażowaniem i przejęciem opowiada o trudnej sytuacji zwierząt na polskich wsiach, koniecznych interwencjach oraz apeluje o wsparcie finansowe dla organizacji.

Tylko w tym roku członkowie stowarzyszenia odebrali dwa tysiące zwierząt ze względu na znęcanie się nad nimi przez właścicieli czy opiekunów. To porażająco duża liczba - mówi Żukowski.

Zobacz też: Marzena Kipiel-Sztuka miała problemy finansowe, a teraz ze zdrowiem. Cierpi na depresję. "Połowę dnia przesypiam"

Fani aktora docenili jego zaangażowanie w pomoc zwierzętom. Część z nich zwróciła jednak uwagę, w jakiej obecnie jest kondycji. Na nagraniu widać, że ostatnio bardzo się zmienił, co wyraźnie niepokoi widzów.

Waldek? Nie wierzę, że to ty, ale się pan zestarzał.
Walduś, co ci jest? Ciężko wyglądasz - piszą fani.
Ludzie przestańcie oceniać człowieka, który ma dobre serce! Wspaniały aktor i człowiek, krzywda zwierząt nie jest mu obojętna. Jest pan kimś znacznie bardziej istotnym, niż tylko, jak dla niektórych, aktorem - reagują inni.
 

Bartosz Żukowski ma problemy osobiste

Nie od dziś wiadomo, że Bartosz Żukowski ma problemy w życiu prywatnym związane z wojną, jaką toczy z żoną Ewą Coll. W tle konfliktu są pieniądze oraz prawo do opieki nad córką.

Marta ManowskaZapytaliśmy Martę Manowską o słowa Dudy o LGBT. "To nie powinno się wydarzać"

W ubiegłym roku pojawiły się doniesienia, że Coll od lat spłaca długi aktora m.in. za nieuregulowane czynsz za mieszkanie czy leasing auta. Do tego dochodzi walka o alimenty, a także podział majątku po rozwodzie, w sprawie którego proces ciągnie się już od kilku lat.

 
Więcej o: