"Twoje Imperium": Żona Bartosza Żukowskiego musi dalej spłacać jego długi. "Moja sytuacja finansowa jest bardzo zła"

Żona Bartosza Żukowskiego dalej ponosi konsekwencje ich związku. Jak donosi "Twoje Imperium", Ewa Coll spłaca jego długi.

Pięć lat temu do mediów dotarła informacja, że Bartosz Żukowski rozwodzi się z żoną Ewą Coll. Było to spore zaskoczenie, gdyż uchodzili za zgodne małżeństwo. Jednak później zaczęły na jaw wychodzić niezbyt przyjemne fakty dotyczące ich związku i zaczęła się między nimi publiczna wojna. Do tej pory nie otrzymali rozwodu.

Bartosz Żukowski rozwodzi się z żoną

W międzyczasie pojawiały się w mediach różne oskarżenia - aktor znany głównie z roli Waldusia w serialu "Świat według Kiepskich" miał nie płacić alimentów, co tłumaczył tym, że co miesiąc kupuje córce Poli (urodzonej w 2009 roku) potrzebne przedmioty, których koszt wynosi nawet sześć tysięcy złotych. Teraz Ewa Coll ponownie miała udzielić wypowiedzi tygodnikowi "Twoje Imperium". Jak czytamy, musi spłacać długi Żukowskiego:

Dopiero kończę spłacać ponad 50 tysięcy złotych za leasing jego auta, a już zadłużył mnie na następne 30 tysięcy. Chodzi o niepłacony od czterech lat czynsz za mieszkanie, które on zajmuje, a z którego uciekłam wraz z córką z powodu przemocy. Miałam wtedy założoną niebieską kartę. Przez długi męża moja sytuacja finansowa jest bardzo zła. Cierpi na tym Pola, która przecież ma swoje potrzeby - wyznała.
Zobacz wideo Który związek jest szczęśliwszy?

Coll i Żukowski w 2019 roku spotkali się w sądzie. Sprawa dotyczyła alimentów, których wysokość ustalono na 2,5 tysiąca złotych, a których - jak wspomnieliśmy - nie płacił. Żona żądała dla niego kary pół roku pozbawienia wolności w zawieszeniu, jednak umorzono postępowanie ze względu na niską szkodliwość społeczną. Nie został uznany za typowego alimenciarza, ponieważ - jak wyznała później Ewa Coll w "Twoim Imperium" - "opłaca córce prywatną szkołę, zapewnia jej wiele atrakcji i zaspokaja potrzeby duchowe".

Więcej o: