Gąsiewska i Zdrójkowski na Zanzibarze. Wiktoria biega po plaży w bikini, a Adam leczy silne oparzenia. "Słońce zabójcze"

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski obrali bardzo popularny wśród celebrytów cel podróży. Para zakochanych wypoczywa na Zanzibarze. Oprócz rajskich kadrów z wakacji na Instagramie gwiazd "Rodzinki.pl" pojawiło się zdjęcie poparzonych pleców młodego aktora. Auć, to musi boleć!

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski udali się na wspólny urlop do Afryki. Nie popisali się dużą kreatywnością, ponieważ miejsce na odpoczynek, które wybrali, jest od kilku miesięcy szturmowane przez polskich turystów, a jeszcze częściej przez celebrytów. Mowa o kreowanym na "wyspę bez pandemii" Zanzibarze. Jak młodzi aktorzy "Rodzinki.pl" spędzają tam czas? Wiktoria korzysta z uroków krajobrazu, który bywa tłem jej instagramowych relacji. Adam natomiast boryka się z uporczywymi oparzeniami słonecznymi. 

Wakacje Gąsiewskiej i Zdrójkowskiego

Popularna para jest na Zanzibarze zaledwie jeden dzień, a już zdążyła pochwalić się tym faktem w mediach społecznościowych, publikując wiele zdjęć z rajskiej wyspy. Dzięki fotorelacjom wiemy, jak spędziła pierwsze kilkanaście godzin w Afryce. Czyste plaże i przejrzysta woda, do której Wiktoria wbiega w pomarańczowym stroju kąpielowym, robią wrażenie. 

Zobacz wideo Gąsiewska relacjonuje przebieg pierwszego dnia na wyspie!

Ze wstawianych przez Adama filmików wynika, że młody aktor także zachwyca się zanzibarskimi widokami. Całkowitą radość z pobytu na wyspie przyćmiewa jednak jego bolesna dolegliwość. Zdrójkowski już w pierwszych godzinach wakacji zadarł z niebezpiecznym dla skóry promieniowaniem słonecznym i próbuje leczyć oparzenia. 

Adam ZdrójkowskiAdam Zdrójkowski Instagram/ @wiktoria_gasiewska

Do wszystkich wybierających się do Afryki. Ochrona na twarz i ciało minimum 50 SPF + nakrycie głowy, oczu (okulary) i bluzka w zanadrzu. Wiedzieliśmy, że słońce jest tu zabójcze, ale nie sądziliśmy, że aż tak - ostrzega zatroskana dziewczyna Adama. 

Plecy gwiazdora "Rodzinki.pl" rzeczywiście nie wyglądają najlepiej. Mamy jednak nadzieję, że oparzenia nie są aż tak poważne.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.