Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski udali się na wspólny urlop do Afryki. Nie popisali się dużą kreatywnością, ponieważ miejsce na odpoczynek, które wybrali, jest od kilku miesięcy szturmowane przez polskich turystów, a jeszcze częściej przez celebrytów. Mowa o kreowanym na "wyspę bez pandemii" Zanzibarze. Jak młodzi aktorzy "Rodzinki.pl" spędzają tam czas? Wiktoria korzysta z uroków krajobrazu, który bywa tłem jej instagramowych relacji. Adam natomiast boryka się z uporczywymi oparzeniami słonecznymi.
Popularna para jest na Zanzibarze zaledwie jeden dzień, a już zdążyła pochwalić się tym faktem w mediach społecznościowych, publikując wiele zdjęć z rajskiej wyspy. Dzięki fotorelacjom wiemy, jak spędziła pierwsze kilkanaście godzin w Afryce. Czyste plaże i przejrzysta woda, do której Wiktoria wbiega w pomarańczowym stroju kąpielowym, robią wrażenie.
Ze wstawianych przez Adama filmików wynika, że młody aktor także zachwyca się zanzibarskimi widokami. Całkowitą radość z pobytu na wyspie przyćmiewa jednak jego bolesna dolegliwość. Zdrójkowski już w pierwszych godzinach wakacji zadarł z niebezpiecznym dla skóry promieniowaniem słonecznym i próbuje leczyć oparzenia.
Do wszystkich wybierających się do Afryki. Ochrona na twarz i ciało minimum 50 SPF + nakrycie głowy, oczu (okulary) i bluzka w zanadrzu. Wiedzieliśmy, że słońce jest tu zabójcze, ale nie sądziliśmy, że aż tak - ostrzega zatroskana dziewczyna Adama.
Plecy gwiazdora "Rodzinki.pl" rzeczywiście nie wyglądają najlepiej. Mamy jednak nadzieję, że oparzenia nie są aż tak poważne.
Tak zachowywał się Kaczyński podczas niewygodnego oświadczenia. Ekspertka zwróciła uwagę na prostotę
Ogłosili nowego uczestnika "Tańca z gwiazdami". W sieci rozpętała się burza. "Świat się kończy"
Jej książki były hitem, a emerytura jest głodowa. Katarzyna Grochola zdradza kwotę. "Nie opłaciłabym rachunków"
Doda zamieniła kawę na kakao z grzybami i mówi o leczeniu depresji. Psychiatrka: Diagnostyczny red flag
Rusin nie wytrzymała i tłumaczy, skąd ma pieniądze. Wspomniała o byłym mężu
Pilnie trafił na stół operacyjny. Maślak odezwał się tuż po. "Mogło być cienko"
Gessler otwiera nową restaurację. Patrzymy na moskole za 399 zł. Inne ceny też zaskakują
Awantura w PiS. Matecki zaatakował Pawłowską. Nie miała litości. "Idź się napić i zwiedzać dachy". Dalej mocniej
Rupiński zamknął usta niedowiarkom. Tak podsumował awanturę wokół jego udziału w "Tańcu z gwiazdami"