Kacper z "Rodzinki.pl" ma już 17 lat. Trudno go rozpoznać. Ma bujne loki i nosi okulary. Do zdjęć chętnie pozuje z siostrą

Od momentu zakończenia nagrań do "Rodzinki.pl" o serialowym Kacperku zrobiło się bardzo cicho. Mateusz Pawłowski odsunął się od show-biznesu. Nadal jednak prowadzi profil na Instagramie, gdzie pokazuje swoje obecne życie. Jak teraz wygląda?

"Rodzinka.pl" po raz pierwszy została wyemitowana w 2010 roku na antenie TVP2. Od początku do obsady serialu dołączył sześcioletni wówczas Mateusz Pawłowski, wcielający się w rolę najmłodszego z synów - Kacpra Boskiego. Widzowie pokochali go za urok osobisty i poczucie humoru. a młody aktor dorastał wraz z kolejnymi sezonami serialu. W końcu jednak zakończono jego emisję, a o Mateuszu w show-biznesie zrobiło się dużo ciszej. Jak teraz wygląda uwielbiany niegdyś przez Polaków Kacperek?

Adam Zdrójkowski, Wiktoria GąsiewskaGąsiewska komentuje plotki na temat rozstania ze Zdrójkowskim. Mądra i dojrzała odpowiedź

Kacper z Rodzinki.pl zniknął w show-biznesu. Jak teraz wygląda?

Od momentu zakończenia nagrań do serialu "Rodzinka.pl" Mateusz Pawłowski nie wziął udziału w żadnych nowych produkcjach. Aktor odsunął się od show-biznesu, ale mimo wszystko pozostał przy aktywnym prowadzeniu mediów społecznościowych, co robi raczej w celach prywatnych i rozrywkowych, niżeli związanych z dalszą karierą na dużym i małym ekranie. W maju ubiegłego roku został nawet nominowany do "Hot 16 Challenge", w którym zarapował o jedzeniu w szparze między zębami Tomasza Karolaka. Filmik doczekał się już ponad 500 tysięcy wyświetleń.

 

Obecnie serialowy Kacperek publikuje na Instagramie to, co się dzieje w jego życiu. Na swoim profilu zgromadził już prawie 70 tysięcy fanów. Mateusz bardzo zmienił się wizualnie od czasów serialu. Ma już 17 lat, nosi aparat na zęby i od czasu do czasu okulary. Chętnie dzieli się zdjęciami z podróży, w tym szczególnie znad morza i górskich wypraw. Poza tym często wrzuca fotki z młodszą siostrą.

 
 
 

Roksana WęgielRoxie zmieniła fryzurę na potrzeby "Dance Dance Dance". Fan: Celuj w naturalność

Wnioskując po komentarzach internautów, nie tylko nas zaskakuje jego przemiana. 

Nie poznaję Cię!
Łoo, ale ty się zmieniłeś tak w ogóle!
Kacperku, aleś Ty urósł. Wooow - pisali fani.

Poznajecie Kacperka?

Zobacz wideo Mateusz Pawłowski żegna się z serialem "Rodzinka.pl"

'Sanatorium miłości'"Sanatorium miłości". Miała być przyjaźń na zawsze, dziś nie mają ze sobą kontaktu

Więcej o: