Jennifer Lopez dopiero co rozstała się z narzeczonym, a już ma na oku innego faceta. To znany muzyk rockowy

Jennifer Lopez po rozstaniu z Alexem Rodriguezem przebywa w Dominikanie, gdzie bierze udział w nagraniach do filmu. Do obsady produkcji dołączył Lenny Kravitz, autor "Fly Away". Zagraniczne media donoszą, że ta dwójka ma się ku sobie.

W piątek media obiegła informacja o rozstaniu Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza. Znana para zakończyła związek trwający trzy lata. Page Six i "People" szybko potwierdzili, że wokalistka i baseballista od dłuższego czasu spędzają czas w odosobnieniu. Ona w Dominikanie, gdzie obecnie bierze udział w nagraniach do filmu, a on w Miami, szykując się do sezonu sportowego. Zagraniczne portale donoszą, że podczas nagrań Jennifer Lopez miała zbliżyć się do muzyka rockowego. Wrzuca filmy do jego piosenek, a on uczy jej córkę grać na gitarze. 

Jennifer Lopez zbliża się do Lenny'ego Kravitza

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez poznali się w 2017 roku i zaręczyli już po roku od pierwszej randki. Do tej pory przekładali ślub dwukrotnie ze względu na pandemię. Niedawno gwiazda wyznała, że uczęszczała z ukochanym na terapię. Próby ratowania tej relacji widocznie nie przyniosły żadnego skutku. Szczegóły rozstania pary nie są znane. Wokalistka od dłuższego czasu przebywa z córką Emmą w Dominikanie, gdzie bierze udział w nagraniach do filmu "Shotgun Wedding" w reżyserii Jasona Moore'a.

"New York Post" donosi, że do obsady produkcji dołączył Lenny Kravitz. Muzyk rockowy szybko złapał dobry kontakt z Lopez i jej córką. Z okazji 13 urodzin podarował dziewczynie lekcję gry na gitarze elektrycznej, czym sławna mama pochwaliła się na Instagramie. Co więcej, Lopez nagrała również filmik, na którym pręży się do jego piosenki "Fly Away" i pokazuje piękne widoki z balkonu.

Kim jest Lenny Kravitz? 

Lenny Kravitz jest cenionym wokalistą, a także autorem tekstów i producentem muzycznym. Jest znany szczególnie z piosenki "Fly Away" i "Again". Gwiazdor słynie z miana łamacza serc, który umawiał się z modelką Victoria's Secret, Adrianą Limą czy aktorką Nicole Kidman

 
Zobacz wideo Jennifer Lopez w najmodniejszej fryzurze 2021 roku
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.