Edyta Golec spytana, czy myli męża z jego bratem. Zabawna reakcja wokalistki

Bracia Golec są niemalże identyczni. Fani często ich mylą, ale czemu się dziwić, skoro swojego męża czasem nie poznaje nawet Edyta Golec. Wygadała się na Instagramie.

Choć Edyta Golec wokalistką "Golec uOrkiestra" jest od 1998 roku, przyszłego męża (za Łukasza Golca wyszła dwa lata później), poznała już w czasach licealnych. Głębokie uczucie narodziło się między nimi bardzo szybko i trwa do dziś - wychowują siedemnastoletniego Bartłomieja, czternastoletnią Antoninę oraz dwunastoletniego Piotra. Gwieździe zdarza się jednak mylić ukochanego z jego bratem bliźniakiem. Edyta potwierdziła to podczas instagramowej rozmowy z fanami.

Zobacz wideo Hollywood ma siostry Olsen, a my mamy braci Mroczków [Popkultura]

Edyta Golec spytana, czy myli męża z jego bratem. Zabawna reakcja wokalistki

Edyta nie jest bohaterką kolorowych czasopism i serwisów internetowych, jednak w sieci publikuje wiele różnych treści. Do zeszłego roku chwaliła się głównie zdjęciami koncertowymi, ale w pewnym momencie uchyliła nieco rąbka tajemnicy na temat prywatności. Jest też bardzo otwarta na pytania fanów. Ostatnio jeden z nich dopytywał, czy gwieździe zdarza się mylić Łukasza i Pawła Golców.

Myli czasami pani ze sobą braci Golec? - spytał fan wokalistki.
A kto ich nie myli? - zabawnie odpowiedziała, zadając pytanie retoryczne.

Ciekawe w takim razie, czy podobny problem z rozpoznawaniem męża ma Katarzyna Kułaczewska, która w 2001 roku poślubiła Pawła Golca. Para również wiedzie życie spełnionego małżeństwa i szczęśliwych rodziców - wychowują siedemnastoletnią Maję oraz siedmioletnią Annę.

Edyta Golec, bracia GolecEdyta Golec, bracia Golec screen IG @edytagoleofficial

Łukasza i Pawła mylą nawet ich pociechy. 

Wiele osób nas myli, nie rozpoznaje. Nawet nasza najbliższa rodzina. Mało tego, nawet nasze dzieci też się czasami mylą i mówią do Pawła "tata", a do mnie jego dzieci też "tata" - wyznał pierwszy z muzyków w rozmowie z "Faktem".
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.