Rafał Brzozowski polskim reprezentantem na na Eurowizji. Internauci bezwzględni: To nie jest śmieszne

Zgodnie z naszymi informacjami to Rafał Brzozowski będzie reprezentował Polskę podczas 65. Konkursu Piosenki Eurowizji w Rotterdamie. Reakcje internautów są ostrożne, ale jednocześnie bezwzględne - uważają, że to wszystko brzmi jak żart.

Rafał Brzozowski polskim kandydatem do 65. Konkursu Piosenki Eurowizji w Rotterdamie. W poniedziałek osoba z otoczenia TVP poinformowała naszą redakcję, że to właśnie prezenter z "Jaka to melodia?" będzie reprezentował nasz kraj. Internauci nie do końca dowierzają, że padło akurat na niego - już powstają zabawne memy i sformułowania nawiązujące do tej sytuacji. 

Rafał Brzozowski na Eurowizji? Polacy nie dowierzają 

Jak dowiedział się Plotek, to Rafał Brzozowski wystąpi w Konkursie Piosenki Eurowizji. Okazuje się, że wokalista jest już po nagraniach do teledysku, jednak oficjalne potwierdzenie jego udziału ma odbyć się 12 marca. Telewizja Polska poinformowała, że ujawni swoją tajemnicę podczas odcinka "Pytania na śniadanie". Wieść na temat jego kandydatury już jednak rozniosła się w mediach, a internauci zdążyli wyrazić swoje zdanie. Nie bardzo wierzą w polskiego wokalistę i sugerują, że możemy się nastawiać na ostatnie miejsce na Eurowizji

Ja: Podobno Rafał Brzozowski może jechać na Eurowizję. Moja mama: No ale chyba nie śpiewać.
Oby to był jedynie żart... To jest śmieszne.
Uku Suviste wygrał w Estonii, Rafał Brzozowski będzie miał z kim bić się o ostatnie miejsce.
Jakby Rafał Brzozowski pojechał na Eurowizję, to bym się śmiała, ale by było chociaż ciekawie.

Duncan Laurence wygrał Eurowizję.Eurowizja 2021. Jak będzie wyglądała podczas pandemii? Są trzy scenariusze

Rafał Brzozowski kilka lat temu zasłynął za sprawą hitu "Tak blisko". Obecnie występuje w roli prowadzącego w kilku programach, m.in. "Jaka to melodia?" i "The Voice Senior", wcześniej też w "Koło fortuny", gdzie zresztą raz na jakiś czas ma okazję popisać się wokalnie. Wychodzi mu to raz lepiej, raz gorzej, aczkolwiek nikt by się nie spodziewał, że będzie nas reprezentował na Eurowizji. Wydaje się też, że osoba, która pojawi się w konkursie powinna wziąć udział we wcześniejszych eliminacjach i zostać wyłoniona przez jury, o którym w tym roku nie było mowy. Poza tym najpoważniejszą kandydatką do Rotterdamu wydawała się Alicja Szemplińska. Wokalistka miała wystąpić na największej europejskiej scenie w ubiegłym roku, plany pokrzyżowała jej jednak pandemia. Konkurs anulowano, a TVP aż do marca nie zdradziła, w jaki sposób wybierze kolejnego reprezentanta. Tymczasem ostatnio Rafał Brzozowski chwalił się, że intensywnie pracuje nad kolejnym materiałem i pozdrawia ze studia nagraniowego... Ma szansę? 

 

Zobacz też: To już pewne! Rafał Brzozowski poprowadzi kolejny program. Zastąpi Tomasza Kammela