To już pewne! Rafał Brzozowski poprowadzi kolejny program. Zastąpi Tomasza Kammela

Rafał Brzozowski staje się coraz bardziej popularny, a jego kariera nabiera tempa. Jak podają Wirtualnemedia.pl, wokalista poprowadzi nową edycję programu "The Voice Senior".

Rafał Brzozowski ma swoje wymarzone pięć minut. Najpierw prowadził w TVP "Koło Fortuny", po czym zaoferowano mu rolę gospodarza w bardziej popularnym i chętniej oglądanym formacie - "Jaka to melodia". Oglądalność programu pokazała, że Brzozowski sprawdził się w tej roli. Teraz okazuje się, że wokalistę zobaczymy w kolejnym show TVP. Mowa o programie "The Voice Senior". 

Rafał Brzozowski nowym prowadzącym "The Voice Senior"

W drugiej, edycji "The Voice Senior" szykuje się spora zmiana. W roli gospodarza nie będzie już bowiem Tomasza Kammela. Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, jego miejsce zajmie Rafał Brzozowski. Wokalista będzie prowadził program z Martą Manowską, która wspierała uczestników muzycznego show już w pierwszej jego odsłonie. 

Rafał Brzozowski potwierdził te doniesienia i nie kryje ekscytacji oraz radości. 

Bardzo się cieszę, że będę mógł pracować z Martą, z którą się przyjaźnimy i świetnie się rozumiemy. Równie mocno cieszę się na spotkanie z seniorami. Jak już wspominałem, chciałbym im pomóc przejść przez ten program z jak najmniejszą ilością stresu i jak największą dawką dobrej, pozytywnej energii. Nie mogę się doczekać spotkania z naszymi uczestnikami i poznania ich historii, bo wiem, że będę mógł czerpać z ich życiowej mądrości - powiedział w rozmowie z Wirtualnymi Mediami.

"The Voice Senior" w nowym składzie

To nie jedyne zmiany w programie "The Voice Senior". Fotel jurorski opuściła bowiem Urszula Dudziak. Wokalistka w roli jurora będzie bowiem sprawdzała się w bliźniaczym formacie TVP  "The Voice of Poland”. Póki co nie wiadomo, kto obok Marka Piekarczyka, Alicji Majewskiej i Andrzeja Piasecznego będzie oceniał wokalne zdolności seniorów. 

Przypominamy też, że spore roszady zaszły też we wspominanym już "The Voice of Poland". Gospodynią jedenastej odsłony show nie będzie już Marcelina Zawadzka. W tej roli zadebiutuje Małgorzata Tomaszewska. Myślicie, że to dobre zmiany? 

Zobacz wideo Rafał Brzozowski o swojej partnerce
Więcej o: