Izabella Krzan i Rafał Brzozowski flirtowali ze sobą na planie. Jak wyglądają ich relacje? "Mam nadzieję, że on to potwierdzi"

Co łączy Izabellę Krzan i Rafała Brzozowskiego? Modelka postanowiła opowiedzieć o ich znajomości.

Po odejściu lub zwolnieniu części prezenterów TVP Izabella Krzan i Rafał Brzozowski wyrastają na największe gwiazdy stacji. Mają ku temu wszelkie predyspozycje, a co najważniejsze - są uwielbiani przez widzów. Wokalista i modelka prowadzili wspólnie powracający po latach teleturniej "Koło fortuny". Podczas nagrań wyraźnie widać było między nimi chemię, co zapoczątkowało falę plotek i domysłów, jakoby dwójkę łączyło coś więcej. Jaka jest prawda?

Izabella Krzan i Rafał Brzozowski. Co jest między nimi?

Zobacz wideo Rafał Brzozowski o swojej partnerce

Izabella Krzan i Rafał Brzozowski nie pracują już razem przy "Kole fortuny". Wokalista został przeniesiony do programu "Jaka to melodia?", a jego miejsce zajął Norbi. Mimo to nadal utrzymuje ciepłe relacje z byłą miss. W rozmowie z Wideoportalem Krzan odniosła się do plotek dotyczących jej rzekomego romansu ze starszym kolegą.

Nie byliśmy razem i nie jesteśmy razem oczywiście. Jesteśmy wspaniałymi przyjaciółmi. Tak mi się wydaje przynajmniej. Mam nadzieję, że on również to potwierdzi. Zawsze negowaliśmy te plotki, ale z uśmiechem, bo to nie jest nic przykrego, ani nic obraźliwego, więc bardziej się z tego śmialiśmy- wyjaśniła.

Plotki jednak jej nie dziwą, a to dlatego, że razem z Brzozowskim zdarzało im się wprowadzać fanów w błąd.

Wielokrotnie nawet podpuszczaliśmy trochę naszych widzów, że sobie flirtowaliśmy między sobą. Między mną a Rafałem na pewno jest ogromna przyjaźń, wręcz taka zdrowa chemia, ale nie opierająca się na związku, ale na takiej przyjaźni.

Krzan i Brzozowski nie są zatem parą. Modelka związała się z Dominikiem, projektantem z Warszawy, a piosenkarz od dawna spotyka się z Anną Tarkowską. Para miała się pobrać jesienią tego roku, jednak na drodze stanęły im zobowiązania zawodowe Brzozowskiego.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.