Córka Wojciecha Cugowskiego idzie w ślady ojca i dziadka. Weronika Cugowska zaśpiewała hit Eltona Johna

Weronika Cugowska odziedziczyła talent po ojcu i dziadku. Córka Wojciecha Cugowskiego i wnuczka Krzysztofa Cugowskiego zaśpiewała piosenkę Eltona Johna "Can you feel the love tonight". Tata pęka z dumy.

Krzysztof Cugowski jest legendą polskiej muzyki rozrywkowej. Lider zespołu "Budka Suflera" ma dwóch synów: Piotra i Wojciecha, którzy poszli jego śladami i również zajęli się muzyką. Założyli zespół "Bracia", który przez długi czas utrzymywał się na listach przebojów. Jak się okazuje, kolejne pokolenie również odziedziczyło talent do śpiewania. Córka Wojciecha Cugowskiego ma już 12 lat i całkiem niezły głos. Przekonajcie się zresztą sami.

Aleksandra Kwaśniewska, Kuba BadachKwaśniewska o rozłące z mężem. Trwała trzy miesiące: Chodziłam i płakałam

Córka Wojciecha Cugowskiego zaczyna karierę muzyczną

Wojciech Cugowski pod koniec zeszłego roku zdecydował się spróbować swoich sił solo, czego efektem jest wydany w listopadzie singiel "Nie czekaj na znak", który jest zapowiedzią nowej płyty. Prywatnie syn Krzysztofa Cugowskiego jest związany z Krystyną Marczewską. Żona muzyka jest specjalistką od terapii muzyką, a owocem ich miłości jest 12-letnia córka Weronika. Ta również ma smykałkę do muzyki, a pierwsze efekty jej starań można już odsłuchać w sieci.

Książę Harry i Meghan MarkleKsiążę Harry otrzymał obraźliwy przydomek od pracowników dworu. Przez Meghan

Weronika Cugowska nagrała cover piosenki Eltona Johna do piosenki "Can you feel the love tonight". Dumny tata pochwalił się debiutem córki jakiś czas temu na Facebooku.

Pierwsze nagranie mojej córki Weroniki. Jestem wzruszony, choć słyszałem i oglądałem to już wiele razy... Wera uczy się u Mamy w wokalnym studiu, ale lubi też sobie pośpiewać w domu, kiedy myśli, że nie słyszymy. Jestem dumny - napisał.

Jesteście ciekawi, jak Weronika Cugowska śpiewa? Przekonajcie się sami.

 

Odziedziczyła talent po rodzinie?

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

ZOBACZ TEŻ: Michał Wiśniewski rozpływa się nad piątą żoną Polą i zapowiada kolejne wesele. "Zrobimy to dla siebie i naszych dzieci"

Więcej o: