Maria Dejmek kupiła dom. Przez dwa lata nie mogła dojść z mężem do porozumienia. "Miłosz to mieszczuch"

Maria Dejmek gwiazda "Barw szczęścia" podzieliła się z fanami wiadomością, ze właśnie spełniły się jej marzenia i razem z mężem kupiła dom. Zdradziła kilka szczegółów - czym kierowała się w poszukiwaniach wymarzonego lokum.

Maria Dejmek ma na swoim konie kilkanaście ról aktorskich, ale szerszej publiczności znana jest dzięki roli Natalii Zwoleńskiej w "Barwach szczęścia". Aktorka i jej mąż pod koniec 2019 roku zostali rodzicami uroczego Gustawa. Od kiedy maluch pojawił się na świecie, młodzi rodzice zaczęli myśleć o zmianie lokum na większe. I choć trochę to trwało, to ich marzenie o własnym domu właśnie się ziściło. 

Zobacz wideo Blanka Lipińska opowiada o kupnie mieszkania

Maria Dejmek, Piotr DejmekMaria Dejmek wspomina zmarłego ojca

Maria Dejmek kupiła dom

Maria Dejmek chętnie chwali się na Instagramie rodzinnymi zdjęciami. Zdradza też szczegóły dotyczące wychowania małego Gucia. Teraz z kolei w obszernym wpisie pochwaliła się, że w jej życiu zaszła spora zmiana. Dejmek i jej mąż w końcu doszli do porozumienia w sprawie tego, jak ma wyglądać ich wymarzony dom i go kupili. 

Po dwóch latach poszukiwań i przeróżnych perypetii udało się! Mamy nasz wymarzony dom! Ale uwierzcie, nie było łatwo, bo mieliśmy z Miłoszem mocno rozbieżne oczekiwania - zaczęła.

Okazuje się, że kością niezgody było to, gdzie małżonkowie zamieszkają - na wsi czy w mieście.

Najchętniej mieszkałabym w małym domku na wsi, Miłosz to mieszczuch, wychowany w sercu warszawskiej Saskiej Kępy i najchętniej mieszkałby właśnie tam. Po dwóch latach osiągnęliśmy największy możliwy kompromis - pisała.

Maria DejmekMaria Dejmek zmieniła fryzurę. Gwiazda obcięła włosy

Gwiazda "Barw szczęścia" przyznała przy tym, że musi poczekać z przeprowadzką. Do tej ma dojść dopiero latem, po remoncie. 

Teraz czeka nas remont. Plan mamy dość optymistyczny, chcemy spędzić pierwsze lato w naszym nowym domu i w naszym nowym ogródku - cieszyła się.
 

Gwieździe gratulujemy i wierzymy, że dzień, w którym pierwszy raz wzięła do ręki klucze do wymarzonego domu, pozostanie w jej pamięci na długo.