Sławomir zmienia wizerunek? Zapomnijcie o dziwnym wąsie. "Zupełnie inny człowiek!"

Sławomir zaskoczył obserwatorów swoim zmienionym wizerunkiem. Jak teraz prezentuje się gwiazdor? Fani zachwyceni.

Gwiazdor Sławomir na swoim Instagramie pochwalił się rozpoczęciem sezonu wędkarskiego, a przy okazji zaskoczył nowym wizerunkiem. Nie będziemy ukrywać - różnica jest diametralna! Fani muzyka są zarówno zachwyceni, jak i zaskoczeni.

Zobacz wideo Magda Narożna śpiewa z playbacku? „Ludzie nie potrafią zrozumieć reguł”

Sławomir zmienia wizerunek? "Jaki przystojniak!"

Sławomir, który podbił serca rodaków przebojem "Miłość z Zakopanem", zasłynął dość wyrazistym wizerunkiem, którego istotną częścią był delikatny wąsik rodem z PRL. Jego wygląd był często komentowany i stanowił ważną część medialnej persony, którą pokochało wielu Polaków. Ku zaskoczeniu fanów, w ostatnim czasie gwiazdor pokazuje się publiczności zgoła inaczej. 

Obecnie po delikatnym zaroście nie ma śladu, bo twarz gwiazdora przyozdabia bujna, ciemna broda. Trzeba przyznać, że metamorfoza robi wrażenie, a sam Sławomir jest nie do poznania! Wśród fanów panują mieszane reakcje - od zdziwienia, aż po zachwyt. Fani widzą dużo podobieństwa do Patryka Vegi:

Gdzie jest Sławomir?
Normalnie Patryk Vega.
Jaki przystojniak!
Zupełnie inny człowiek.
Panie Sławomir, jest pan podobny do Patryka Vegi!
 

Czy Sławomir na stałe zrezygnował z wąsika, a może jest to tylko sytuacja przejściowa? Sam zainteresowany, komentując prośbę jednego z fanów o pozostanie przy nowym wyglądzie, miał napisać:

Cześć tu Sławomir. Będzie trudno, bo moja żona kocha wąsa.

Prędzej czy później przekonamy się, czy wędkarskie oblicze gwiazdora przeniesie się również na scenę. Samemu Sławomirowi - z wąsem czy bez - życzymy udanych połowów.

Podoba wam się nowe oblicze gwiazdora? A może woleliście go z wąsem?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.