Maciej Dolega żegna się z widzami TVN. "To była piękna przygoda". Zdradza, czym teraz się zajmie

Maciej Dolega żegna się ze współpracownikami i widzami TVN. Prezenter pogody współpracował ze stacją od dziewięciu lat.

O zakończeniu współpracy Macieja Dolegi ze stacją TVN dowiedzieliśmy się z oświadczenia, które dziennikarz przesłał do portalu Wirtualne Media. Wynikało z niego, że popularny prezenter pogody rozstanie się ze stacją z początkiem marca. Teraz Maciej Dolega pożegnał się z widzami na Instagramie.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi chciałaby zostać prowadzącą "DDTVN"?

Maciej Dolega żegna się z widzami

Maciej Dolega był związany ze stacją TVN od dziewięciu lat. Na początku prowadził wieczorny "Teleserwis", a następnie przeszedł do redakcji TVN Meteo. Widzowie znają go najlepiej właśnie jako szykownego i uśmiechniętego prezentera pogody. W ostatnim czasie mogli go zobaczyć m.in. w wieczornych wydaniach pogody w TVN, lub w programie śniadaniowym "Dzień dobry TVN".

Dolega jest aktywny na polu zawodowym, ale też w mediach społecznościowych. Dziś na Instagramie zamieścił post, w którym ostatecznie żegna się z współpracownikami i widzami.

Drodzy, w tym wydaniu już mnie nie zobaczycie,  ale to była piękna przygoda i dziękuję wszystkim, których na tej drodze spotkałem, od których mogłem się uczyć i z którymi mogłem pośmieszkować. Dziękuję też widzom, bez których to nie ma sensu - napisał Maciej Dolega.

Zobacz też: Igor Sokołowski odchodzi z TVN24. "To już nie jest moje miejsce. Uczciwość nie pozostawia mi wyboru"

Prezenter uchylił rąbka tajemnicy, na czym teraz skupi się zawodowo: 

Działam dalej ze szkoleniami grupowymi i indywidualnymi... reszta działalności też będzie tu wpadać - czytamy na Instagramie.
 

Maciej Dolega i Aleksandra Janiec żegnają się z TVN

Maciej Dolega to niejedyna osoba, która w ostatnim czasie zakończyła współpracę ze stacją TVN. Podobną decyzję podjęła dziennikarka Aleksandra Janiec, która na początku swojej kariery była redaktorem internetowym, a od 2015 roku prezentowała na antenie informacje i "Teleserwis".

Zarówno Dolega, jak i Janiec nie podali oficjalnego powodu zwolnienia. Jak jednak wiadomo, w TVN Grupie Discovery od kilku miesięcy trwa redukcja stanowisk. Z TVN24 pożegnali się też Anna Kowalska - korespondentka z Francji, Jacek Pałasiński - wieloletni dziennikarz i komentator stacji, Szymon Jadczak - dziennikarz śledczy a także Igor Sokołowski - dziennikarz prowadzący m.in. poranne pasma informacyjne.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.