Klaudia Carlos kiedyś była gwiazdą TVN. Zniknęła z telewizji i rozpoczęła... karierę naukową

Klaudia Carlos zniknęła z show-biznesu i wybrała nową ścieżkę kariery. Dziś jest wykładowcą i prodziekanem na jednej z warszawskich uczelni.

Klaudia Carlos przed laty była jedną z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Najpierw pracowała dla Telewizji Polskiej, potem dla stacji TVN. Wzięła także udział w programie "Taniec z Gwiazdami", gdzie towarzyszył jej Rafał Maserak. W 2004 roku była na jednej z okładek magazynu "Playboy". Jednak z czasem zniknęła z show-biznesu. Teraz okazuje się, że postawiła na karierę naukową.

Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre celebrytki zmieniły się nie do poznania

Czym teraz zajmuje się Klaudia Carlos?

Warto dodać, że Klaudia Carlos ukończyła Państwową Szkołę Baletową w Poznaniu, Akademię Muzyczną im. Fryderyka Chopina w Warszawie i Podyplomowe Studia Dziennikarskie na UAM w Poznaniu. Choć na początku kariery stawiała na dziennikarstwo - była twarzą takich programów jak "Kawa czy herbata", "Puls Polski" i "Linia życia",  ostatecznie postanowiła skupić się na tańcu i sztuce.

Dziś Klaudia Carlos jest doktorem nauk humanistycznych i wykładowcą Tańca na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie oraz prodziekanem Wydziału Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej, Muzyki Kościelnej, Rytmiki i Tańca. 

ZOBACZ TAKŻE: Cezary Pazura zdecydował się na romantyczny gest. Pokazał zdjęcie 20-letniej Edyty. Poznajecie?

Ponadto Klaudia Carlos stroni od show-biznesu i życia medialnego, dlatego na próżno szukać w sieci jej aktualnych zdjęć. Ostatnie pochodzi z jednego z wykładów z 2019 roku.

Klaudia CarlosKlaudia Carlos eastnews

Klaudia Carlos: życie prywatne

Klaudia Carlos w 1993 poślubiła śpiewaka operowego Dariusza Macheja. Para doczekała się dwójki dzieci - Antoniego i Marii. Antoni dziś ma 24 lata, a Maria 11. Ponadto pasjonuje się wędkarstwem.  

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.