Paulina Papierska świętuje czwarty miesiąc małego Aleksandra. Pochwaliła się słodkim zdjęciem malucha. Ale oczy!

Paulina Papierska, która zdobyła popularność, wygrywając pierwszą edycję "Top Model", pochwaliła się zdjęciem młodszego syna. Uroczy malec!

Paulina Papierska podbiła serca widzów pierwszej polskiej edycji "Top Model" (pierwsza odsłona show emitowana była w 2010 roku). Dzięki wygranej modelka mogła liczyć na swoje pięć minut popularności. Wyjechała do Chin, gdzie również cieszyła się uznaniem w świecie mody. W ostatnich latach o Papierskiej w show-biznesie jednak mało słychać. Dlaczego? Bo modelka zdecydowała poświęcić się życiu rodzinnemu. Wraz z mężem wyjechała do Norwegii i doczekała się dwóch synów. Gabriel ma już trzy lata, młodsza pociecha gwiazdy - Aleksander - zaledwie cztery miesiące. 

Zobacz wideo Metamorfozy uczestniczek 'Top Model'. Niektóre zmieniły się nie do poznania

Paulina Papierska pokazała drugiego syna

Paulina Papierska nie jest zbyt aktywna w mediach społecznościowych. Gwiazda nie chwaliła się nawet fanom, że jest w drugiej ciąży. O tym, że jej rodzina się powiększyła, poinformowała, kiedy młodszy syn pojawił się na świecie. Niedługo później opublikowała niepokojące zdjęcie ze szpitala. Widać na nim, że noworodek jest podłączony pod tlen. 

Teraz, kilka miesięcy od owej publikacji, Papierska pochwaliła się nowymi malucha. Aleksander ma już cztery miesiące i rośnie jak na drożdżach. Wygląda naprawdę uroczo. Niestety, gwiazda nie zdradziła, jak czuje się jej pociecha. Jedną z fotografii opatrzyła jedynie lakonicznym podpisem "cztery miesiące", dodając przy tym emotikonę przedstawiającą serce. Mamy nadzieję, że chłopiec rośnie zdrowy i szybko nabiera sił. 

Syn Pauliny PapierskiejSyn Pauliny Papierskiej Fot. Instagram/papierskapaulina

ZOBACZ TEŻ: Sylwia Przybysz urządziła w domu kącik dla drugiego dziecka. Jest kołyska, drogi wózek i szafa pełna ubrań. "Wyprawka"