Ania Piszczałka ukończyła studia z wyróżnieniem, a Michalina Manios uczy szwedzkiego. Co słychać u gwiazd z "Top Model"?

Brały udział w pierwszych edycjach "Top Model" i zajęły w programie wysokie miejsca. Jurorzy wróżyli im świetlaną przyszłość i karierę w modelingu. Niektóre nadal współpracują z mediami i świetnie radzą sobie w show-biznesie, inne powróciły do normalnego życia. Co słychać u uczestniczek "Top Model"?
Anna Piszczałka Anna Piszczałka Instagram/ @aniapiszczalka

Anna Piszczałka

Anna Piszczałka brała udział w pierwszej edycji "Top Model" i zajęła wówczas trzecie miejsce. Choć stanęła na ostatniej pozycji podium, gościła w polskim show-biznesie dłużej niż koleżanki, które wyprzedziły ją w konkursowej rywalizacji. Choć nadal na jej instagramowym profilu można odnaleźć fotografie z profesjonalnych sesji zdjęciowych, kariera Piszczałki nieco przystopowała. Ostatnio kobieta pozowała przed obiektywem nago, a głównym atrybutem artystycznej wizji była maseczka ochronna zasłaniająca usta modelki. Ania w mediach społecznościowych pochwaliła się dyplomem z wyróżnieniem i ukończeniem studiów na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. 

Michalina Manios Michalina Manios Instagram/ @maniosmichalina_official

Michalina Manios

Michalina Manios to uczestniczka, która wzbudzała duże kontrowersje. Media były zainteresowane szczególnie jej historią i hermafrodytyzmem. Po finale drugiej edycji programu modelka pojawiała się na ściankach, jednak po niedługim czasie zniknęła z show-biznesu. Wróciła na chwilę, próbując swoich sił w muzyce i biorąc udział w "The Voice of Poland", jednak przygoda ze śpiewem trwała jedynie chwilę. Później głośno było o rzekomym wyłudzeniu ponad 6 milionów złotych, którego miała się dopuścić rodzina Michaliny. Aktualnie Manios prowadzi spokojny tryb życia i zajęła się nauczaniem języka szwedzkiego. 

Paulina Papierska Paulina Papierska Instagram/ @papierskapaulina

Paulina Papierska

Paulina Papierska to zwyciężczyni pierwszej edycji "Top Model". Ulubienica Joanny Krupy miała szansę na wielką międzynarodową karierę. Po programie wyjechała na kontrakt do Chin i chodziła po wybiegach, współpracując z wybitnymi projektantami, jednak pomimo dobrej passy zrezygnowała z modelingu. Aktualnie mieszka w Norwegii i wychowuje 2,5-letniego synka. 

Olga Kaczyńska Olga Kaczyńska Instagram/ @olgakaczynska

Olga Kaczyńska

Olga Kaczyńska to kolejna zwyciężczyni popularnego programu TVN-u, która na dzień dzisiejszy nie ma nic wspólnego z modelingiem. Dziewczyna zrobiła furorę w drugiej edycji show i kontynuowała karierę po zakończeniu emisji "Top Model". Celebryckie życie porzuciła w 2015 roku i właśnie wtedy wybrała się na studia medyczne, a kilka miesięcy temu pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym. 

Zuzanna Kołodziejczyk Zuzanna Kołodziejczyk Instagram/ @zuzol

Zuzanna Kołodziejczyk

Zuzanna Kołodziejczyk nadal prężnie działa w mediach społecznościowych, a do jej obecności w branży modowej przyzwyczaili się już chyba wszyscy sławni projektanci. Z początku była nieśmiałą dziewczyną z kompleksami, jednak później rozwinęła swoje skrzydła i pokazała, na co ją stać. Zdobyła serca widzów "Top Model", wygrywając show, a następnie rozpoczęła karierę, która trwa do dziś. Zuza świetnie radzi sobie w celebryckim świecie, a od siedmiu lat jest w szczęśliwym związku. 

Klaudia Strzyżewska Klaudia Strzyżewska Instagram/ @klaudia_strzyzewska

Klaudia Strzyżewska

Klaudia Strzyżewska pojawiła się w trzeciej edycji "Top Model" i zajęła ostatnie miejsce na podium. Kobieta aktywnie prowadzi swoje konta w mediach społecznościowych, publikując fotografie z profesjonalnych sesji zdjęciowych. Głównie zajmuje się jednak reklamą produktów na instagramowym profilu, na którym obserwuje ją ponad 28 tysięcy użytkowników aplikacji. Klaudia bardziej niż modelingiem chwali się podróżami. Odwiedziła aż 38 krajów!

Marcelina Leszczak Marcelina Leszczak Instagram/ @marcelamargerita

Marcelina Leszczak

Marceli Leszczak nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Uczestniczka trzeciej edycji programu zebrała liczne grono fanów, a jej nazwisko wciąż pojawia się na pierwszych stronach gazet i portali show-biznesowych. A wszystko za sprawą związku z Miśkiem Koterskim. Razem z aktorem wychowuje 2-letniego synka, Fryderyka. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.