Gwiazda "Top Model" urodziła! Ukrywała ciążę, a teraz pokazała urocze zdjęcie dziecka. Znamy płeć i imię

Paulina Papierska 10 lat temu wygrała pierwszą edycję "Top Model". Ostatecznie jednak zamiast kariery w modelingu wybrała macierzyństwo i życie w Norwegii u boku ukochanego.

Paulina Papierska to druga, obok Maffashion, duma Złotowa. Piękna i szalenie wrażliwa dziewczyna oczarowała nie tylko jurorów, ale i internautów wrodzonym wdziękiem. To właśnie ona w pierwszej edycji programu "Top Model" zwyciężyła i zgarnęła przy tym 100 tysięcy złotych i kontrakt z międzynarodową agencją modelek.

CZYTAJ TEŻ: Paulina Papierska wygrała pierwszą edycję "Top Model"

Niestety, jej przygoda z modelingiem nie trwała zbyt długo. Choć po finale wyjechała na kilkumiesięczny kontrakt do Chin, gdzie chodziła po wybiegach polskich projektantów, później słuch o niej zaginął. W utrzymaniu zainteresowania mediów i popularności nie pomogły także sporadyczne sesje zdjęciowe, w których brała udział.

ZOBACZ TEŻ: Paulina Papierska wraca do modelingu! Zobacz najnowszą sesję pierwszej polskiej "Top Model"

Paulina Papierska ukrywała ciążę. Niedawno urodziła drugiego syna. Znamy jego imię

Paulina Papierska została mamą trzy lata temu. W 2017 roku na świat przyszedł jej pierwszy syn, któremu dała na imię Gabriel. Od tamtej pory modelka mieszka w Norwegii, gdzie układa sobie życie u boku ukochanego. 

Związek Pauliny i jej partnera rozkwita. Niedawno para powitała na świecie drugiego syna. Wybrali dla niego imię Aleksander, o czym dowiadujemy się z bio Papierskiej na jej profilu na Instagramie. 

Próżno jednak szukać zdjęć Pauliny w stanie błogosławionym. Modelka przez cały okres ciąży nie publikowała fotografii z widocznymi ciążowymi krągłościami. O powiększeniu rodziny poinformowała dopiero, kiedy Alex przyszedł na świat. 

Zobaczcie zdjęcia. 

Synowie Pauliny PapierskiejSynowie Pauliny Papierskiej instagram.com/papierskapaulina

Syn Pauliny PapierskiejSyn Pauliny Papierskiej instagram.com/papierskapaulina

Paulina PapierskaPaulina Papierska instagram.com/papierskapaulina

Więcej o: