Sylwia Przybysz urządziła w domu kącik dla drugiego dziecka. Jest kołyska, drogi wózek i szafa pełna ubrań. "Wyprawka"

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski oczekują narodzin drugiej córki. Młodzi rodzice publicznie wyznali, że nie byli zbyt dobrze przygotowani na pierwszy poród, dlatego tym razem szykują wyprawkę dla dziecka dużo wcześniej. Kącik dla malucha jest bardzo przytulny.

Pierwsza córka Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego, Pola, kilka tygodni temu obchodziła dopiero pierwsze urodziny, a już niebawem zostanie starszą siostrą. Jak młode gwiazdy YouTube'a przygotowują się na narodziny drugiego dziecka? Para "zaprosiła" fanów na wirtualny spacer po domu, aby pokazać naszykowaną dla malucha wyprawkę.

Sylwia Przybysz urządziła kącik dla córki

Młodzi rodzice w typowy dla celebrytów sposób poinformowali w mediach społecznościowych o płci drugiego dziecka. W przekazaniu tej wiadomości pomogły im dwa kolory nadzienia upieczonych przez nich babeczek. Po całym procesie przygotowywania słodkości zajadali się wypiekami o smaku malinowym, prezentując ich różową masę.

Jest to masa różowa... Więc jest to dziewczynka - zakomunikował youtuber.

Przybysz chętnie relacjonuje przebieg ciąży w sieci. Stworzyła dla dziecka domowy kącik, którym pochwaliła się w umieszczonym na popularnej platformie streamingowej filmiku.

Dzisiaj przychodzę do Was z filmikiem, o którym mówię już bardzo długo, że chcę go nagrać i w sumie nagrywam go już na ostatnią chwilę, bo już naprawdę jestem bardzo blisko terminu i już się bałam, że nie zdążę go nagrać. Film będzie o mojej wyprawce, właściwie o wyprawce maluszka, czyli o rzeczach, które przygotowaliśmy sobie razem z Jaśkiem do opieki nad dzieckiem - powiedziała na początku nagrania. 
 

Oprócz standardowych akcesoriów dla niemowlaka - wanienki, smoczków i pieluch, Sylwia zaprezentowała uroczą kołyskę, popularny wśród celebrytów i dość kosztowny czarny wózek ze złotymi skrzydłami oraz szafę w całości zapełnioną ubrankami dla dziecka.

Wyprawka dla dziecka Sylwii Przybysz i Jana DąbrowskiegoWyprawka dla dziecka Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego screen Youtube

Jesteście ciekawi, jakie imię Przybysz i Dąbrowski wybiorą dla swojej drugiej pociechy?

Zobacz wideo Jan Dąbrowski opowiada o młodym ojcostwie!
Więcej o: