Agata Kulesza wspiera Agnieszkę Suchorę po śmierci Krzysztofa Kowalewskiego. "Jest wykończona emocjonalnie"

Agata Kulesza w rozmowie z "Rewią" zdradziła, jak Agnieszka Suchora radzi sobie po stracie ukochanego męża. Aktorka wspiera wdowę po Krzysztofie Kowalewskim.

Agnieszka Suchora i Krzysztof Kowalewski byli małżeństwem niemal przez 20 lat, a w 2002 roku doczekali się córki Gabrieli. Trudno wyobrazić sobie, jaką stratą dla aktorki jest śmierć ukochanego męża, który zmarł 6 lutego. W trudnych chwilach żałoby Agnieszka Suchora może jednak liczyć na pomoc przyjaciół. Wspiera ją między innymi Agata Kulesza. 

Agnieszka Suchora i Krzysztof KowalewskiWdowa po Krzysztofie Kowalewskim we wzruszającym wpisie

Agata Kulesza o Agnieszce Suchorze: Jest wykończona emocjonalnie

Agata Kulesza i Agnieszka Suchora przyjaźnią się od lat i wspierają w trudnych chwilach. Agnieszka Suchora, która ma na swoim koncie wiele ciekawych ról, a widzowie pokochali ją za rolę siostry Basi w "Daleko od noszy", pomagała Agacie Kuleszy przejść przez trudny rozwód. Ma też świetną relację córką aktorki - Marianną. 

Dla mojej Marianki, Agnieszka jest jak druga matka. Zawsze może się do niej zwrócić o pomoc. Jak sobie z nią nie radziłam, mówiłam Agnieszce: Ja już nie mogę, ty z nią porozmawiaj - mówiła Agata Kulesza w wywiadzie dla "Rewii". 

Agata KuleszaAgata Kulesza po raz pierwszy o życiu po rozwodzie. "Wciąż mam napięcie w twarzy"

Teraz po śmierci Krzysztofa Kowalewskiego to Agnieszka Suchora sama może liczyć na wsparcie Agaty Kuleszy.

Agnieszka jest wykończona emocjonalnie. Straciła kogoś, kto był częścią niej samej. Cudownie się rozumieli, tworzyli fantastyczną, piękną parę. I do tego tak bardzo się kochali" - mówiła tygodnikowi aktorka "Idy".

Cieszymy się, że panie pomagają sobie wzajemnie. Takie przyjaźnie w show-biznesie nie są zbyt częste, choć oczywiście się zdarzają. 

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Kożuchowska na studiach mieszkała z Agatą Kuleszą. To niejedyna para gwiazd, która przyjaźni się do dziś