"Rewia" pyta: Co naprawdę łączy Gąsowskiego i Koroniewską? Dowbor wyśmiewa w swoim stylu: Aśka, z tym dziadem?!

"Rewia" na okładce zasugerowała, że Joanna Koroniewska i Piotr Gąsowski mogą być połączeni czymś więcej, niż tylko pracą. Mąż aktorki skomentował sytuację. Zrobił to w swoim specyficznym stylu.

Okładka środowego wydania "Rewii" wieszczy o dwuznacznej relacji Piotra Gąsowskiego i Joanny Koroniewskiej. Aktorzy mają zagrać małżeństwo w serialu "Mecenas Porada" w produkcji Polsatu - czy to możliwe, aby odegranie tych ról zbliżyło ich do siebie? Pikanterii całej sytuacji miałby dodawać fakt, że Gąsowski i Dowbor współprowadzą program "Twoja twarz brzmi znajomo". "Rewia" pyta więc z okładki, co "naprawdę" łączy Gąsowskiego i Koroniewską.

Zobacz wideo Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wygłupiają się w domu

Gordon RamsayGordon Ramsay traci zdrowie i majątek. "Jestem przerażony"

Piotr Gąsowski i Joanna Koroniewska - co ich łączy?

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska uchodzą za jedną z bardziej zgranych par w polskim show-biznesie. Celebryci pobrali się w 2014 roku i wychowują dwójkę dzieci - trzyletnią Helenę i jedenastoletnią Janinę. Jedna z ich ostatnich aktywności medialnych składa się na prowadzenia relacji na Instagramie o nazwie "Domówka z Dowborami", która cieszy się sporym zainteresowaniem obserwatorów.

Sytuację o domniemanym romansie, co sugeruje tygodnik, skomentował Maciej Dowbor na Instagramie. Prezenter wyśmiał doniesienia brukowca i humorystycznie odniósł się do szukającej sensacji gazety. Jednocześnie wbił szpilę i swojej żonie, i koledze.

No właśnie... Co ich łączy? Szok... Tragedia... Niedowierzanie...! Ja czułem, że coś się święci... Te wspólne wkręcanie mnie, robienie ze mnie idioty. Telefony... wieczorne pogaduszki... Ale, że tak pod moim nosem?! Jak możecie! Aśka - z tym dziadem? Przecież on mógłby być Twoim ojcem... a nawet dziadkiem. (...) Że ja wcześnie nie zauważyłem tych drobnych sygnałów... (...) Zwróćcie uwagę na podtytuł - "tak rozmawiają tylko mąż z żoną!" Muszę im wymyślić jakaś karę! Macie pomysły? 
 

Marianna GierszewskaCórka Kowalewskiego jest w ciąży. Pokazała zdjęcia

Z wpisu prezentera wynika, że już szykuje dwójce "jakąś" karę. Już się boimy...

Więcej o: