Córka Kowalewskiego jest w ciąży. Marianna Gierszewska pochwaliła się ciążową sesją zdjęciową. "Nasz gang się powiększa"

Marianna Gierszewska szczęśliwą nowiną podzieliła się na Instagramie. Pochwaliła się wspólnymi zdjęciami z przyszłym tatą.

Marianna Gierszewska to córka Macieja Kowalewskiego, którego widzowie świetnie znają z roli Franka w serialu "Lokatorzy". Sama zainteresowana również poszła w ślady ojca i została aktorką. Możemy ją oglądać w "Barwach szczęścia", a także serialu "Pułapka". Niedawno pisaliśmy o jej cichym ślubie. Jak się okazuje, świeżo upieczeni małżonkowie nie zwlekali i już zdecydowali się powiększyć swoją rodzinę.

Marianna Kowalewska wyszła za mążMarianna Kowalewska wyszła za mąż! Na Instagramie aktorki pojawiło się wymowne zdjęcie

Marianna Gierszewska jest w ciąży

Marianna Gierszewska szczęśliwą nowiną pochwaliła się oczywiście na Instagramie. Zamieściła kilka wspólnych zdjęć z mężem, jednak na próżno szukać na nich ciążowych krągłości, ponieważ przyszła mama ma na nich szeroką bluzę.

2+ 1 ... i jeszcze psiaki do kompletu. Nasz gang się powiększa. Długo zastanawiałam się jak Wam o tym powiedzieć. W końcu zdecydowaliśmy, że jedyne, co wystarczy pokazać, to naszą niekończącą się radość i miłość. Latem tego roku zostaniemy rodzicami po raz pierwszy. Nie możemy się doczekać !!! Przytulam dziś każdego potrójnie i lecę zdobywać Śnieżkę - czytamy pod postem aktorki.
 

O Mariannie Gierszewskiej sporo mówiło się również przez pryzmat jej choroby. Aktorka nie wstydzi się poruszać wrażliwych tematów w mediach społecznościowych. Jakiś czas temu opowiedziała o swojej chorobie układu pokarmowego i zapaleniu jelita grubego. Przyznała również, że musi korzystać ze sztucznego odbytu. Przy okazji zaprojektowała bieliznę dla kobiet, które mają taką samą przypadłość, co ona.

Marcin Mroczek z żonąŻona Marcina Mroczka zrobiła się "na blond Barbie". Reakcja męża? Nietypowa

W komentarzach pojawiło się wiele słów gratulacji, do których oczywiście się przyłączamy!

Zobacz wideo Nowakowska i Włodarczyk zostaną mamami. Które gwiazdy także wylądują na porodówce w 2021 roku?