Marianna Kowalewska wyszła za mąż! Na Instagramie aktorki pojawiło się wymowne zdjęcie

Marianna Kowalewska ogłosiła na Instagramie wesołą nowinę. 24-letnia aktorka wzięła ślub. Fanom zdecydowała się pokazać jeden szczegół.

Ostatnie dni dla Marianny Kowalewskiej z całą pewnością upływają w dość szczęśliwej atmosferze. Młoda aktorka, znana m.in. z serialu TVN "Pułapka" oraz produkcji "Rojst" podzieliła się radosną nowiną z obserwatorami na Instagramie. Gratulacji nie ma końca!

Zobacz też: Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski już po ślubie. Wesele odbyło się w nietypowym miejscu. Było bardzo klimatycznie

Zobacz wideo Najgorętsze śluby gwiazd. To o nich mówiła cała Polska. Pamiętacie?

24-letnia Marianna Kowalewska już po ślubie!

Z obecnym mężem, Miłoszem Gierszewskim, Marianna zaręczyła się w 2018 roku. Aktorka we wzruszających słowach poinformowała o fakcie swoich fanów, pokazując zdjęcie pierścionka. Dwa lata później, zaręczeni powiedzieli sobie "tak", wymieniając obrączki. Według informacji zdobytych przez "Super Express" para wzięła ślub cywilny. Niestety, z uwagi na panującą pandemię koronawirusa oraz obowiązujące obostrzenia, Marianna i Miłosz podjęli decyzję o rezygnacji z wesela. Kowalewska na razie nie ujawniła, jak wyglądała jej suknia ślubna. Nie pokazuje te żadnych zdjęć z samej ceremonii. Apetyt fanów musi zostać zaspokojony zdjęciem obrączek.

 

Pod wpisem szybko pojawiły się komentarze internautów ślących młodej parze gratulacje.

Gratulacje, kochani! Wspaniałego wspólnego życia!
Super! Sto lat w zdrowiu i miłości.
I niech będzie pięknie w tej postaci! Wszystkiego najlepszego dla Was!

Dołączamy się do składanych gratulacji i życzymy Mariannie oraz jej mężowi wszystkiego, co najlepsze!

Zobacz też: Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens ujawnili nieznane szczegóły ze swojego wesela. Nawiązali też do Kayah

Więcej o: