Marianna Kowalewska z "Pułapki" zaręczyła się! "Powiedziałam TAK". Pochwaliła się też pierścionkiem

Marianna Kowalewska właśnie się zaręczyła. Aktorka na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z pierścionkiem zaręczynowym.

Marianna Kowalewska znana z takich seriali, jak "Pułapka" czy "Rojst" właśnie się zaręczyła. Narzeczonym 22-latki jest Miłosz Gierszewski.

Marianna Kowalewska o zaręczynach

Marianna Kowalewska wiadomością o zaręczynach pochwaliła się na swoim Instagramie. Nie dość, że aktorka pokazała fotografie, na których eksponuje delikatny pierścionek zaręczynowy, to również opublikowała bardzo wymowny i romantyczny wpis. 

Wczoraj powiedziałam TAK mojemu ukochanemu, @miloszgierszewski... Kochany mój, jedyny... nauczyłeś mnie kochać. Pokazałeś mi, czym jest miłość... „Moja miłość równie jest głęboka jak morze, równie jak ono bez końca. Im więcej Ci jej udzielam, tym więcej czuje jej w sercu” - W. Shakespeare ... Zawsze Ty. Zawsze Ja. Zawsze My. Twoja, Mania. - czytamy na Instagramie gwiazdy. 

MARIANNA KOWALEWSKA POKAZUJE PIERŚCIONEK. ZOBACZ ZDJĘCIA>>

Marianna Kowalewska zaręczona. Kim jest narzeczony aktorki?

Marianna Kowalewska nie ukrywa swojego ukochanego i chętnie dzieli się w mediach społecznościowych wspólnymi fotografiami, na których pozuje z Miłoszem Gierszewskim. 

Gierszewski, podobnie jak Marianna Kowalewska, jest związany z przemysłem filmowym. W 2018 roku zagrał w filmie Olgi Chajdas "Nina". Ma też własną firmę, odpowiada za catering na planach filmowych. 

AG