Anita Lipnicka pokazała niepublikowane wcześniej zdjęcia ze ślubu. Miała suknię w nietypowym kolorze

Anita Lipnicka wyszła za mąż w 2016 roku. Ślub z Markiem Grayem wzięła na jednej z greckich wysp. Z okazji walentynek pochwaliła się na Instagramie nieopublikowanymi wcześniej zdjęciami. Jej suknia odbiegała od typowych.

Anita Lipnicka przez długi czas nie zdradzała mediom informacji na temat jej obecnego męża. Piosenkarka i Mark Gray pobrali się potajemnie w 2016 roku, a Lipnicka dopiero dwa lata po ślubie udzieliła wspólnego wywiadu z ukochanym. Od pewnego czasu pokazuje go jednak coraz chętniej. Z okazji walentynek podzieliła się na Instagramie zdjęciami z dnia ślubu, na których zapozowała w nietypowej kreacji.

Anita Lipnicka opublikowała zdjęcia ze ślubu z Markiem Grayem

Anita Lipnicka związała się z Markiem Grayem po głośnym rozstaniu z Johnem Porterem, ojcem ich wspólnej córki Poli. Męża poznała podczas randki w ciemno w Londynie. Wyszła ze spotkania oszołomiona, a nowa znajomość potoczyła się bardzo szybko. Gray mieszkający do tej pory w Wielkiej Brytanii, sprzedał dom, samochody i przeprowadził się do Polski. Para podjęła decyzję o ślubie dość spontanicznie. Ceremonia odbyła się w 2016 roku na jednej z greckich wysp w tajemnicy przed mediami. Z okazji walentynek piosenkarka pochwaliła się na Instagramie kilkoma kadrami z tego wyjątkowego dnia. 

Rany, co ja bym dała, żeby tam wrócić! W tamto miejsce, tamten moment... Wzięłam ślub w życiu raz a porządnie! Dziękuję kochany za to, że wytrzymałeś ze mną przez te wszystkie lata. O wiele więcej czeka nas w przyszłości. Jesteś biedną duszą! - napisała żartobliwie.
 

Do tej pory publikowała jedynie czarno-białe zdjęcia, na których nie było widać stylizacji pary w całej okazałości. Tym razem jednak Anita Lipnicka opublikowała fotografie w kolorze, które idealnie ukazują nietypową barwę jej sukni ślubnej. Piosenkarka miała na sobie koronkową kreację w kolorze szarym, wpadającym w fiolet. Stylizację dopełnił kolorowy bukiet polnych kwiatów. Jak Wam się podoba? 

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz: Moje suknie ślubne czekają na synowe
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.