Anita Lipnicka z córką stresują się szkolnymi egzaminami. Fani dostrzegają podobieństwo między nimi. "Idealna jaka mama"

Anita Lipnicka wrzuciła na Instagram zdjęcie z córką. Na fotografii obie wyglądają na przerażone. Okazało się, że chodzi o egzaminy ósmoklasisty.

Anita Lipnicka raz na jakiś czas pokazuje fanom fragmenty ze swojego prywatnego życia. Tak było i tym razem, gdy wrzuciła fotografię z córką Polą. Okazja była wyjątkowa, bo 14-latka lada moment miała przystąpić do egzaminów ósmoklasisty.

Zobacz: John Porter na zdjęciu ze śliczną Polą. Jego córka z Lipnicką ma już 14 lat! "Oczy mamy, reszta taty"

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Anita Lipnicka pokazała córkę

Dzień przed egzaminami Anita Lipnicka opublikowała na Instagramie fotografię z Polą. Obie na zdjęciu wyglądają na zestresowane i nie ma w tym nic dziwnego. W końcu to spore przeżycie zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców. Artystka skorzystała również z okazji i podpytała fanów, jakie licea polecają w Warszawie.

Jutro egzaminy ósmoklasisty, część I - język polski. Kto się bardziej boi: dzieci czy rodzice? I jednym i drugim życzymy z Polą powodzenia i trzymamy kciuki! A tak przy okazji, szkoły już wybrane? Piszcie, które licea w Warszawie polecacie? Mamy już listę szkół kandydatek, ale z uwagi na sytuację w kraju, dni otwarte w większości placówek zostały odwołane i nie udało nam się zobaczyć „na żywo” i poczuć klimatu żadnej z nich. Ratunku! Na pomoc! Brrrr....! - napisała Anita Lipnicka.
 

W komentarzach nie zabrakło dobrych rad i polecanych szkół, ale większość fanów skupiła się na podobieństwie sławnej mamy i córki.

Idealna jak mama.
Klon!
Śliczna dziewczyna i podobna do mamy - komentowali fani.

Ciekawe, czy Pola pójdzie w ślady sławnych rodziców i też zostanie artystką? Przypomnijmy, że ojcem 14-latki jest John Portrer, muzyk i kompozytor, z którym Anita Lipnicka była związana w latach 2004-2015. Rok po rozstaniu wokalistka wyszła za mąż za Marka Graya.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.