Kasia Tusk upomina córkę: Dasz dziś chwilę popracować? Pokazała jej urocze zdjęcie. To już duża dziewczynka

Kasia Tusk pochwaliła się na Instagramie zdjęciem córki. Dziewczynka najwyraźniej przeszkadzała swojej mamie w pracy. Trzeba przyznać, że "mała królewna", jak pieszczotliwie nazwała ją blogerka, wcale nie jest już taka mała.

Kasia Tusk została mamą na początku 2019 roku. Influencerka i prowadząca instagramowy profil "Make Life Easier" od czasu do czasu pokazuje w sieci zdjęcia swojej córki. Tym razem pokazała jej fotografię na InstaStory. Dziewczynka siedziała na krześle i podobno przeszkadzała mamie w pracy. Trzeba przyznać, że córka Kasi Tusk rośnie jak na drożdżach. 

A ty, mała królewno, dasz dziś chwilę popracować mamie? Oto jest pytanie – napisała Kasia Tusk przy zdjęciu swojej córki.

Córka Kasi TuskCórka Kasi Tusk Instagram/makelifeeasier_pl

kasia tusk instagramKasia Tusk o pandemii: Udawanie, że nie odbija się na moim nastroju, byłoby nie oznaką siły, co przejawem ignorancji

Kasia Tusk o macierzyństwie

Kasia Tusk rzadko wypowiada się na temat swojego życia prywatnego i stara się chronić wizerunek córki. Jakiś czas temu blogerka uchyliła jednak rąbek tajemnicy i powiedziała w rozmowie z polską edycją "Vogue'a", jak macierzyństwo odmieniło jej życie:

Na początku macierzyństwa najtrudniej było mi nauczyć się odrywania myśli od tego, co akurat robię, a potem szybkiego powrotu, już z bluzką pobrudzoną kaszką albo z misiem w dłoni. Gdy tylko się wkręcałam w temat, siłą rzeczy byłam z rytmu wybijana.
Zobacz wideo Kasia Tusk pokazała swoją biblioteczkę

Blogerka podkreśliła także, że wejście w nową rolę wymagało od niej przeorganizowania życia i zmiany dotychczasowych nawyków:

W pierwszych tygodniach każdą drzemkę i każdą godzinę, gdy mąż zabierał córkę na spacer, wykorzystywałam wyłącznie na pracę. Wyciskałam minuty jak cytrynę. I myślałam sobie, co ja właściwie robiłam, zanim zostałam mamą? Przecież dopiero teraz osiągnęłam maksymalną efektywność – zdradziła w rozmowie z magazynem "Vogue".

Kasia TuskKasia Tusk pochwaliła się klimatyczną łazienką. Kadr jak z romantycznego filmu

Córka Donalda Tuska jakiś czas temu oficjalnie potwierdziła spekulacje mediów dotyczące jej stanu cywilnego. Kasia Tusk wyszła za mąż za Stanisława Cudnego, którego poznała jeszcze za czasów liceum. Para doczekała się córki, która jest oczkiem w jej głowie.