Kasia Tusk została mamą na początku 2019 roku. Influencerka i prowadząca instagramowy profil "Make Life Easier" od czasu do czasu pokazuje w sieci zdjęcia swojej córki. Tym razem pokazała jej fotografię na InstaStory. Dziewczynka siedziała na krześle i podobno przeszkadzała mamie w pracy. Trzeba przyznać, że córka Kasi Tusk rośnie jak na drożdżach.
A ty, mała królewno, dasz dziś chwilę popracować mamie? Oto jest pytanie – napisała Kasia Tusk przy zdjęciu swojej córki.
Kasia Tusk rzadko wypowiada się na temat swojego życia prywatnego i stara się chronić wizerunek córki. Jakiś czas temu blogerka uchyliła jednak rąbek tajemnicy i powiedziała w rozmowie z polską edycją "Vogue'a", jak macierzyństwo odmieniło jej życie:
Na początku macierzyństwa najtrudniej było mi nauczyć się odrywania myśli od tego, co akurat robię, a potem szybkiego powrotu, już z bluzką pobrudzoną kaszką albo z misiem w dłoni. Gdy tylko się wkręcałam w temat, siłą rzeczy byłam z rytmu wybijana.
Blogerka podkreśliła także, że wejście w nową rolę wymagało od niej przeorganizowania życia i zmiany dotychczasowych nawyków:
W pierwszych tygodniach każdą drzemkę i każdą godzinę, gdy mąż zabierał córkę na spacer, wykorzystywałam wyłącznie na pracę. Wyciskałam minuty jak cytrynę. I myślałam sobie, co ja właściwie robiłam, zanim zostałam mamą? Przecież dopiero teraz osiągnęłam maksymalną efektywność – zdradziła w rozmowie z magazynem "Vogue".
Córka Donalda Tuska jakiś czas temu oficjalnie potwierdziła spekulacje mediów dotyczące jej stanu cywilnego. Kasia Tusk wyszła za mąż za Stanisława Cudnego, którego poznała jeszcze za czasów liceum. Para doczekała się córki, która jest oczkiem w jej głowie.