Krystyna Pawłowicz w hotelu "Malinowy Zdrój". Ile kosztował jej wyjazd?

Sędzia Trybunału Konstytucyjnego Krystyna Pawłowicz wyjechała odpocząć do Solca-Zdrój. Hotel działa jako podmiot leczniczy od grudnia ubiegłego roku. "Jest pacjentką, ma skierowanie na zabiegi lecznicze".

Ze względu na pandemię hotele, sanatoria i uzdrowiska zostały zamknięte, a podróże ograniczone. Obiekt, do którego wybrała się Sędzia Trybunału Konstytucyjnego, Krystyna Pawłowicz od 2006 roku figuruje w rejestrze w podmiotów leczniczych wojewody świętokrzyskiego. Takie miejsca obecnie mogą bez problemu prowadzić swoją działalność. Sędzia wybrała się do Solca-Zdrój na odpoczynek i regenerację już kilka dni temu. Ile kosztuje taki wyjazd?

Patrycja KaletaHotele z afery Pawłowicz należą do Kalety. Interes prowadzi z nim znana córka

Pożar w hotelu podczas pobytu Krystyny Pawłowicz

W hotelu w Solcu-Zdrój wraz z Krystyną Pawłowicz przebywało 90. innych gości. Wszyscy odwiedzający mieli skierowania na zabiegi rehabilitacyjne, które przywieźli ze sobą lub otrzymali na miejscu w ramach konsultacji lekarskich. Taka wizyta kosztuje gościa 50 złotych. W sobotę podczas wypoczynku Pawłowicz, w obiekcie doszło do niegroźnego pożaru. Dyrektor "Malinowego Zdroju", Paweł Patrzałek w rozmowie z "Radiem ZET" wyjawił, że podczas pożaru została jedynie zadymiona część rehabilitacyjna i nikt nie był ewakuowany.

Agata Młynarska, Krystyna PawłowiczMłynarska była w tym hotelu, co Pawłowicz. Zdradza, co mogło być powodem pobytu

Krystyna Pawłowicz wyjechała do hotelu "Malinowy Zdrój". Ile kosztują tam zabiegi?

Sędzia Trybunału Konstytucyjnego spędziła na wyjeździe kilka dni. Hotel, w którym była oferuje gościom wiele pakietów zabiegów od regeneracji płuc, aż po kręgosłup. Poza tym można zażyć w nim wszelkiego rodzaju kąpiele, szczególnie w zawiesinie borowinowej, piwie i czerwonym winie. Dla gości dostępne są też masaże klasyczne, limfatyczne, wibracyjne lub bańkami chińskimi, a także sauny i baseny.  Okazuje się, że ceny za dwudniowy pobyt, dochodzą nawet do 1770 złotych. Pakiety czterodniowe to już kwestia ponad 2500 złotych, a pojedyncze zabiegi kosztują średnio 90 złotych. 

Ciekawe, czy Krystyna Pawłowicz wróci wypoczęta?

Zobacz wideo Rzecznik Praw Obywatelskich o sędzi Iwulskim i TK
Więcej o: