"Malinowe" hotele z afery Pawłowicz należą do Tomasza Kalety. Interes prowadzi z nim córka. Patrycja próbowała sił w "Top Model"

Malinowy Zdrój przez ostatnie wydarzenia stał się jednym z najbardziej znanych hoteli w Polsce. W jego prowadzeniu pomaga córka właściciela, Patrycja Kaleta, która kiedyś miała możliwość związania się z show-biznesem. Kobieta zrezygnowała jednak z tego i rozwija swoją markę kosmetyczną.

W sobotę 6 lutego doszło do niewielkiego pożaru hotelu Malinowy Zdrój w miejscowości Solec-Zdrój. Sprawa nie zyskałaby aż takiego rozgłosu, gdyby nie to, że ewakuowano blisko 100 osób personelu i gości, w tym Krystynę Pawłowicz. Sędzia Trybunału Konstytucyjnego tłumaczyła, że przebywała tam na kuracji. Właścicielem obiektu jest Tomasz Kaleta, któremu w prowadzeniu biznesu pomaga córka Patrycja. Kobieta to prawdziwa bizneswoman.

Kazar zamyka sklepy w galeriach handlowych. To kolejna ofiara pandemii (zdjęcie ilustracyjne)Znana marka obuwnicza zamyka sklep w galerii handlowej. "Przyszłość branży nie rysuje się fajnie"

Malinowy Zdrój. Kim jest Patrycja Kaleta?

O Patrycji Kalecie zrobiło się głośno już kilka lat temu. Dziedziczka sieci hoteli (jej rodzina ma także obiekt w m.in. Świeradowie Zdroju) korzystała z uroków życia salonowego (pojawiała się na różnych galach), dzięki czemu nawiązała przyjaźnie z wieloma celebrytami. Na otwarciu Malinowego Zdroju bawili się m.in. Sylwia Nowak, Agata Młynarska czy Aleksandra Szwed. Nazywana była polską Paris Hilton (bajecznie bogata dziedziczka sieci hoteli), jednak w jednym z wywiadów przyznała, że nie chce, by ją tak określano:

Ja nie porównuję się do Paris, to media tak kreują. W Polsce tak już jest, że nasze rodzime gwiazdy porównywane są do tych zagranicznych. Takie porównania są nieuniknione. Mnie to bawi i mam duży dystans do tego. Nie przefarbuję włosów na blond i nie będę didżejką na imprezach - podkreśliła Patrycja.
Zobacz wideo Oni naśladują rodziców

Kaleta próbowała swoich sił w modelingu. Pojawiła się w drugiej edycji "Top Model". Karolina Korwin Piotrowska uznała wtedy, że jest nudna, ale za to spodobała się Joannie Krupie. Nie wykonała zadania, jakie postawił przed nią Dawid Woliński. Miała udać, że dzwoni do prezydenta USA, żeby poinformować go, że przeszła do następnego etapu. Przez to jej przygoda z programem się zakończyła:

Grzecznie odmówiłam, bo chciałam być oceniania w kategorii modelki, a nie pajaca. Karolina Piotrowska podsumowała mnie słowami: Piękna, inteligentna, ale nudna (śmiech). Pewnie dlatego, że wiedziała, że nie będę się zachowywała jak małpa w cyrku. Asia Krupa podeszła do mnie po wszystkim i powiedziała, że szkoda, że się poddałam i zeszłam ze sceny, bo ona była na tak, a w jury ma głos decydujący - mówiła w jednym z wywiadów.

Choć miała wszelkie warunki: urodę, sławę, znajomości i pieniądze, to nie chciała związać swojej przyszłości z show-biznesem. Poświęciła się rozwojowi własnych projektów. Została Brand Managerem sieci Medical SPA Malinowe Hotele oraz założyła markę kosmetyczną. Została nagrodzona tytułem Polish Businesswomen Awards 2016 w kategorii zdrowie. Doceniono to, że z zaangażowaniem wprowadza nowoczesne pomysły zastosowania naturalnych metod leczniczych, które głównie są wykorzystywane w obiektach należących do jej rodziny.

Dziedziczka fortuny ukończyła studia na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, na które dostała się w 2013 roku. Jeszcze jako studentka podjęła pracę w rodzinnej firmie, gdzie oczywiście zajmowała się marketingiem. W sumie teraz niewiele wiadomo o jej życiu prywatnym, nie chwali się faktami w mediach społecznościowych. Możemy jedynie dowiedzieć się, że wspiera Strajk Kobiet oraz często podróżuje.

Marcin WronaDziennikarz TVN Marcin Wrona trafił do szpitala. Komentuje krótko: Brawo ja

Nie afiszuje się z żadnym partnerem, jednak kilka lat temu, w 2015 roku, spotykała się z mężczyzną, który towarzyszył jej podczas otwarcia placówki w Solcu-Zdroju. Jak udało nam się dowiedzieć, dziś jest już jej mężem.

Patrycja Kaleta z partneremPatrycja Kaleta z partnerem Facebook. com/ Malinowe Hotele

Więcej o: