Dziennikarz TVN Marcin Wrona trafił do szpitala. Podzielił się informacją na Twitterze: Brawo ja

Dziennikarz "Faktów" TVN Marcin Wrona trafił do szpitala. Niepokojącym zdjęciem podzielił się na swoim koncie na Twitterze.

Korespondent "Faktów" w Stanach Zjednoczonych Marcin Wrona trafił do szpitala. Dziennikarz TVN przekazał wieści za pośrednictwem swoich kont w mediach społecznościowych. Nie wiadomo jednak, co dokładnie się stało.

Marcin Wrona z TVN w szpitalu

Marcin Wrona od 1997 roku pracuje w TVN w "Faktach", z kolei od 2006 roku zajmuje się relacjonowaniem wydarzeń zza granicy. Mieszka w Stanach Zjednoczonych, ale raz na jakiś czas pojawia się w Polsce, gdzie mieszkają jego rodzice. Tak było i tym razem. 7 lutego prezenter podzielił się takim wpisem:

Dorota Segda w mocnych słowach kościele. Mówi o 'zakłamaniu kościółkowego myślenia'Dorota Segda w mocnych słowach o kościele. Mówi o "zakłamaniu kościółkowego myślenia"

Wizyty w Polsce zawsze były powodem do radosnych wpisów, zdjęć... Teraz głównie milczę, ale chciałem się podzielić tym zdjęciem. Zimowy widok z okien mieszkania rodziców, taki jak dziesiątki lat temu, gdy wszystko było inne... - napisał Wrona na Twitterze. 

Już następnego dnia na koncie dziennikarza zostało opublikowane zdjęcie ze szpitala. Jak zaznaczył - przyleciał do Polski by pomóc rodzicom, a ostatecznie sam teraz potrzebuje specjalistycznej opieki.

Przyleciałem do Polski żeby pomóc chorym rodzicom, a właśnie sam trafiłem do szpitala. Brawo ja.

Marcin Wrona TVNWpadka TVN. Dziennikarz ziewa na wizji. Tłumaczy: Nieco zmęczony i niedospany

Podczas ostatnich korespondencji zza oceanu Wronę zastępował w tej roli Michał Sznajder. Mimo licznych zapytań dotyczących stanu zdrowia, Wrona dotychczas nie odpowiedział. Nie wiadomo więc, co było powodem wizyty w szpitalu. Mamy jednak nadzieję, że to nic poważnego i dziennikarz wkrótce będzie mógł wrócić do pracy. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobacz też: Syn Doroty Szelągowskiej jest rozczarowany studiami aktorskimi. "Nie chciałabym być na jego miejscu"

Zobacz wideo Maffashion skrytykowała stylizacje w Dzień Dobry TVN. Teraz stylistka jej odpowiada - ze łzami w oczach
Więcej o: