Marta Żmuda Trzebiatowska znowu w "Na dobre i na złe". Wiemy, kiedy pojawi się odcinek z jej udziałem

Marta Żmuda Trzebiatowska po urlopie macierzyńskim znowu zagości w "Na dobre i na złe" w TVP2. Wiemy, kiedy dokładnie pojawi się w serialu.

Marta Żmuda Trzebiatowska w połowie maja zeszłego roku urodziła córkę. Aktorka zrobiła sobie wówczas kilkumiesięczną przerwę w pracy, jednak wkrótce ponownie pojawi się na ekranach telewizorów w "Na dobre i na złe" w TVP2. Kiedy? Lada moment!

Marta Żmuda Trzebiatowska wraca do "Na dobre i na złe" w TVP2

Marta Żmuda Trzebiatowska już niedługo ponownie wystąpi w "Na dobre i na złe" w TVP2. Aktorka w październiku informowała o zakończeniu urlopu macierzyńskiego i pokazała zdjęcie z planu. Teraz wiadomo już, że zobaczymy ją na ekranach jeszcze w tym miesiącu. Jak informuje serwis "Superseriale.pl", emisja odcinka z Martą Żmudą Trzebiatowską zaplanowana jest na połowę lutego. Jej bohaterka, lekarka Hanna Sikora, po długiej przerwie wróci do Leśnej Góry po wypadku samochodowym i operacji, które były powodem długiej nieobecności. Michał powita ukochaną z wielką radością i bardzo dziwnym prezentem.

Zobacz wideo Marta Żmuda-Trzebiatowska wyznała, że nowa fryzura wiąże się z rolą w serialu

Na Instagramie "Na dobre i na złe" pojawiła się zapowiedź odcinka z udziałem aktorki. Podobnie zresztą na profilu samej Żmudy Trzebiatowskiej. 

Na planie - napisała 14 stycznia.
 

Fani serialowej Hani nie ukrywali, że czekali na powrót sympatycznej pani doktor.

Tęsknimy za Panią!
Bardzo tęsknimy za tą Panią Doktor! Nie mogę się doczekać nowych odcinków z Hanią i Matołkami.
Doktor Sikorka, najlepsza postać w serialu. Już nie mogę się doczekać aż w końcu będzie w odcinkach, bo bardzo jej brakuje - pisali w komentarzach na koncie aktorki.

Emisja odcinka numer 798 z powrotem Marty Żmudy Trzebiatowskiej już 17 lutego o godz. 20:55 na antenie TVP2. Czekacie?

Zobacz też: Post Marty Żmudy Trzebiatowskiej wywołał burze. Aktorka się tłumaczy. "Nie było to moją intencją"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.