Marta Żmuda Trzebiatowska ponad tydzień temu urodziła drugie dziecko. Dopiero teraz poznaliśmy płeć

W drugiej połowie maja Marta Żmuda Trzebiatowska powitała na świecie drugie dziecko. Jeden z kolorowych magazynów zdradził właśnie, czy niespełna trzyletni syn aktorki ma brata czy siostrę.

Marta Żmuda Trzebiatowska należy do grana tych gwiazd, które pilnie strzegą swojej prywatności. Aktorka nie lubi opowiadać w mediach o mężu czy synu, a o narodzinach drugiego dziecka poinformowała fanów dopiero kilka dni po rozwiązaniu. Nie opublikowała w sieci zdjęcia maleństwa, jak czyni większość znanych pań, a jedynie selfie opatrzone pięknym opisem. W poniedziałek na jaw wyszło, jakiej płci jest jej młodsza pociecha.

Zobacz wideo Marta Żmuda-Trzebiatowska o nominacji do Telekamer. "Jestem szczęśliwa"

Marta Żmuda Trzebiatowska urodziła dziewczynkę

Dwutygodnik "Party" donosi, że aktorka jest podwójną mamą parki. W maju urodziła bowiem córkę, której niestety imienia jeszcze nie znamy. Trzyletni syn Marty jest z pewnością zachwycony obecnością siostry w domu, a w przyszłości będzie odpowiedzialnym starszym bratem.

 

Przypomnijmy, Żmuda poinformowała fanów o narodzinach drugiego dziecka tydzień temu, w Dzień Matk. Opublikowała bowiem fragment z książki Helene Delforge, „Mama”.

Najpiękniejsza i najtrudniejsza rola z jaką przyszło mi się w życiu zmierzyć - mama - dodała.

Redakcja Plotka jeszcze raz składa aktorce i jej mężowi serdeczne gratulacje! Może kiedyś para zdecyduje się pokazać rodzinną fotografię z dziećmi.

Marta Żmuda Trzebiatowska - aktorka

Marta Żmuda Trzebiatowska jest absolwentką warszawskiej Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza. Dyplom otrzymała w 2007 roku i szybko wdarła się do pierwszej ligi gwiazd polskiego show-biznesu. Jej filmografia jest bardzo bogata. Zagrała m.in w "Na dobre i na złe", "Teraz albo nigdy!", "Magdzie M.", czy "Julii". Ostatnio widzowie mogli podziwiać jej talent aktorski w serialu TVP, "Blondynka". Jesienią 2008 roku wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami", w którym dotarła aż do półfinału.

Zobacz także: Sukienki dla ciężarnej!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.