Shakira zmieniła kolor włosów i wygląda jak 20 lat temu. Fani wspominają: Ten kolor był i jest obłędny

Shakira zdecydowała się na rewolucyjną zmianę koloru włosów. Wokalistka ma teraz czerwone pasma. Fani przypomnieli sobie, że to nie pierwszy raz, gdy przefarbowała się na ten odcień.

Shakira zdecydowała się na ogromną zmianę. Wokalistka nigdy nie ukrywała swojej miłości do kolorowych włosów, jednak już od dawna nie widzieliśmy jej w tak szalonym odcieniu. Tym razem zaskoczyła i znowu ma wyrazistą, czerwoną fryzurę.

Shakira ma czerwone włosy

Shakira już od kilku lat decyduje się na subtelne zmiany w naturalnym, brązowym kolorze swoich włosów. Raz je przyciemnia, kolejnym razem znowu rozjaśnia. Tym razem jednak zaszalała z odcieniem włosów. Wokalistka ma obecnie czerwone, wyraziste pasma i wydaje się szczerze zachwycona tą metamorfozą. W sieci chętnie dzieli się filmikami i zdjęciami, na których prezentuje efekty farbowania. Na wideo na Instagramie rozczesuje długie, sięgające niemal do pasa włosy i stroi miny do kamery.

Angelina JolieShakira była brunetką, a Jolie nosiła aparat na zębach. Te gwiazdy wyglądały zupełnie inaczej

Fani są zachwyceni wyglądem wokalistki - niektórzy stwierdzili nawet, że powróciła Shakira z lat 90. 

Nadchodzi Shak z lat 90.
Powrót do dawnych lat.
Ten kolor był i jest obłędny.
Shakira z pierwszej dekady XXI wieku - wspominali wierni fani w komentarzach.

ShakiraShakira miała kiedyś długie czarne włosy. Stare nagranie, na którym tańczy, podbija sieć

Polecamy także: Shakira w nowym teledysku wprawiła fanów w osłupienie. "Ona się nie starzeje". Twórca zdradził, że nad piosenką zaczęli pracować 12 lat temu

Shakira nosiła taki kolor włosów przez kilka lat. To właśnie na przełomie wieków powstało zdjęcie do płyty wydanej w 2002 roku. Okładkę prezentujemy poniżej.

Shakira na okładce płyty 'Grandes exitos' w 2002 r.Shakira na okładce płyty 'Grandes exitos' w 2002 r. mat. prasowe

Nowy odcień włosów Shakiry jest nieco mniej intensywny niż ten z 2002 roku, ale kto wie, być może artystka jeszcze zdecyduje się na kolejne farbowanie? W którym wydaniu najbardziej lubicie Shakirę? Naszym zdaniem, gwiazda wygląda doskonale w każdym kolorze włosów.

Zobacz też: Shakira zaprojektowała strój kąpielowy. Zaprezentowała go na sobie. Jest dość odważny

Więcej o: