Nowa twarz w TVP Info. Anna Grochowska startowała w konkursach piękności. "Nie miałyśmy sztucznych rzęs, ani silikonu"

Anna Grochowska, nowa prezenterka TVP info, zdradziła na Instagramie, jak wyglądał jej udział w konkursie Miss Polski.

Anna Bogusiewicz-Grochowska, która od kilku lat pracuje w Telewizji Polskiej, od niedawna prowadzi popołudniowe i wieczorne wydania informacyjne w TVP Info. Mało kto wie, czym zajmowała się Grochowska, zanim rozpoczęła telewizyjną karierę. W 2008 roku, pochodząca z Lublina Bogusiewicz-Grochowska, wzięła udział w konkursie Miss Polski, w którym udało jej się dotrzeć aż do finału. Wówczas uzyskała tytuł Miss Foto. Miesiąc później reprezentowała nasz kraj w wyborach Miss Globe International w Albanii. O swojej przygodzie z modelingiem opowiedziała na swoim instagramowym profilu.

Anna Bogusiewicz-Grochowska wyznała, jak wyglądała jej przygoda z udziałem w konkursach piękności

Dziś 29. finał konkursu Miss Polski. Jednocześnie mija 10 lat od finału, w którym to ja wzięłam udział za namową koleżanek. Sam finał poprzedzony był wieloma etapami eliminacji i dwoma zgrupowaniami. Poznałam wówczas wielu ciekawych i cudownych ludzi, ale przede wszystkim świetne 27 dziewczyn-finalistek, w tym przyjaciółkę na całe życie. Każda z nas była inna, ale wiele nas łączyło - napisała wówczas Grochowska.

W dalszej części wypowiedzi nawiązała do tego, jaka atmosfera panowała za kulisami, oraz że współzawodniczki bardzo się wspierały i dalekie były od zaciekłej rywalizacji:

Nie miałyśmy sztucznych rzęs, przedłużanych włosów, ani silikonu tu i tam. Miałyśmy za to apetyt na cudowną przygodę, zdroworozsądkowe podejście do sprawy i sympatię do siebie nawzajem. Dlatego na zgrupowaniu bawiłyśmy się jak na kolonii i po ciężkich godzinach prób, zdjęć potrafiłyśmy śmiać się do łez w hotelowych pokojach, a podczas wieczornych pogaduch zdążyłyśmy streścić sobie połowę życia. Dlatego też nikt nikomu nie piłował szpilek i nie podkładał nóg. Przed wyjściem na scenę trzymałyśmy się za to za ręce, by dodać sobie otuchy.

Anna Bogusiewicz-Grochowska dodała też, że występ w konkursie Miss Polski, był dla niej dopiero początkiem wielkiej przygody, która przyniosła jej późniejszy udział w wyborach Miss Globe International w Albanii.

Sam finał okazał się zaledwie początkiem przygody. Miesiąc później miałam przyjemność reprezentować Polskę na międzynarodowym konkursie Miss Globe International w Albanii, a później uczestniczyć w wielu ciekawych projektach i sesjach zdjęciowych. To niewątpliwie jedno z tych przeżyć, które pozostawiają niezapomnianie wspomnienia.
 

Na koniec przyznała, że z rozrzewnieniem wspomina tamte czasy, oraz że kibicuje następnym uczestniczkom konkursów, w których miała przyjemność wziąć udział. 

Dziś z łezką w oku kibicuję kolejnym dziewczynom i doskonale wiem, co teraz czują i jaki kalejdoskop uczuć im towarzyszy.-napisała. 

Myślicie, że zrobi karierę w TVP Info? 

Zobacz wideo "Czułem się wtedy jak król życia" - Wojciech Gola w programie Plotkersi [ZAJAWKA]
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.