Paszporty Polityki 2020. Grażyna Torbicka zachwyciła kreacją. Dziennikarka postawiła na falbany i odsłoniła nogi

Grażyna Torbicka jak co roku poprowadziła galę rozdania Paszportów Polityki i jak zwykle oczarowała wszystkich swoją stylizacją. Skromnie i z klasą!

Paszporty Polityki to jedne z najważniejszych nagród polskiej kultury i sztuki. 26 stycznia 2021 roku odbyła się gala rozdania prestiżowych nagród, którą obok Jerzego Baczyńskiego, redaktora naczelnego tygodnika "Polityka", poprowadziła Grażyna Torbicka. Gwiazda jak zwykle zachwyciła swoją kreacją. 

ZOBACZ TEŻ: Paszporty Polityki 2019. Kinga Rusin postawiła na odważny dekolt, a Mołek na modne grochy. Szyku zadała też Torbicka

We wtorkowy wieczór o 20:15 na transmisję z gali zaprosiła swoich widzów stacja TVN. Z uwagi na szalejącą pandemię wydarzenie odbyło się bez udziału publiczności. Nie oznacza to na szczęście braku atrakcji. Galę uświetnił Król z zespołem muzycznym. 

Zobacz wideo Grażyna Torbicka w kreacji na festiwal w Cannes

CZYTAJ TEŻ: Paszporty "Polityki". Dawno niewidziana Karolina Gorczyca i Grażyna Torbicka w identycznych stylizacjach. Spójrzcie jednak na te dekolty!

Paszporty "Polityki" 2020. Grażyna Torbicka zachwyciła w "małej czarnej"

Grażyna Torbicka na galę rozdania Paszportów "Polityki" 2020 postawiła na klasyczną "małą czarną" z głębokim dekoltem, który dodatkowo ozdobiła wiszącą biżuterią. Uwagę przyciągają też nietypowe, długie rękawy kreacji z ozdobnymi falbanami z przejrzystego materiału. Dziennikarka odsłoniła szczupłe nogi, a do kreacji dobrała szpilki.

Całość stylizacji uzupełniła typową dla siebie fryzurą. Grażyna Torbicka postawiła na rozpuszczone włosy, ułożone w lekkie fale. Trzeba przyznać, że wyglądała naprawdę zjawiskowo.

Zobaczcie zdjęcia. Podoba Wam się jej styl?

POLECAMY RÓWNIEŻ: Grażyna Torbicka ujawniła, jak dba o urodę i sylwetkę. Nigdy nie była na siłowni! "Nie umiem katować się treningami i dietami"

Grażyna Torbicka, Jerzy BaczyńskiGrażyna Torbicka, Jerzy Baczyński screen TVN

Grażyna TorbickaGrażyna Torbicka screen TVN

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.