Grażyna Torbicka ujawniła, jak dba o urodę i sylwetkę. Nigdy nie była na siłowni! "Nie umiem katować się treningami i dietami"

Grażyna Torbicka pomimo upływu lat nadal może pochwalić się promiennym uśmiechem i nienaganną figurą. Dziennikarka ujawniła ostatnio sekret naturalnego piękna.

Spoglądając na Grażynę Torbicką, możemy dojść do wniosku, że dla ikony polskiej telewizji czas się zatrzymał. Pomimo upływający lat, dziennikarka może pochwalić się wyjątkową urodą oraz doskonałą figurą. Fani wielokrotnie zastanawiali się, jakie metody stosuje Grażyna Torbicka, aby wciąż wyglądać olśniewająco. Prezenterka postanowiła więc zdradzić sekret swojej urody. Od razu przyznała, że to nie zasługa kosmetyków.

Grażyna TorbickaGrażyna Torbicka odświeżyła fryzurę. Z salonu wyszła z bujnymi falami. "Zachwycająca"

Grażyna Torbicka o tajnikach na olśniewający wygląd

Grażyna Torbicka zdradziła, że jej szczupła sylwetka to zasługa genów jej ojca. Przyznała, że nie jest fanką ćwiczeń sportowych ani diet, ponieważ nie sprawia jej to żadnej przyjemności. Dodała, że jedyną preferowaną przez nią aktywnością fizyczną są spacery z pupilem.

Myślę, że szczupłą sylwetkę odziedziczyłam po tacie. Nie umiem katować się treningami i dietami, żeby schudnąć. Nie jestem przeciwniczką ćwiczeń, ale sama nigdy nie byłam w żadnej siłowni czy fitnessie. Najczęściej ograniczam się do długich spacerów z psem Torysem.

Grażyna TorbickaGrażyna Torbicka prezentuje się w balowej sukni Violi Piekut

Dziennikarka odniosła się też do kwestii stosowanych przez nią kosmetyków. Wyznała, że używa tylko kilku - sprawdzonych od lat. Dodała, że nie jest przekonana, czy drogie kosmetyki mogłyby cokolwiek zmienić. 

Nie używam też jakiś wyjątkowych kosmetyków. Od lat stosuję te same. Nie wierzę w cudowne działanie drogich specyfików – przyznała Torbicka w rozmowie z "Na Żywo".

Prezenterka zwróciła jednak uwagę na ilość spożywanych posiłków.

Zwracam natomiast uwagę na ilość porcji na talerzu. Nie lubię się przejadać. Spożywam na przykład tylko połowę deseru - wyznała.
Zobacz wideo Grażyna Torbicka w kreacji na festiwal w Cannes