Doda na Fame MMA? Wojtek Gola wie, z kim mogłaby się zmierzyć. Wybór zaskakujący!

Wojtek Gola, choć zaistniał w show-biznesie dzięki "Warsaw Shore", szybko przekuł popularność w ogromny sukces, organizując gale Fame MMA, podczas których w oktagonie walczą celebryci.

Wojciech Gola zyskał popularność dzięki udziałowi w emitowanym na antenie MTV show "Warsaw Shore". Mimo kontrowersji, które budził program, on od samego początku cieszył się ogromną sympatią telewidzów. Szarmancki, sympatyczny, pomocny. Wyróżniał się na tle innych uczestników. Po zakończeniu przygody z programem również obrał inną drogę niż jego koledzy. Postawił na własny biznes. Miał nosa!

ZOBACZ TEŻ: "Warsaw Shore". Wojtek odchodzi z programu! Polały się łzy. "Jestem już trochę zmęczony"

Razem ze wspólnikami weteran "Warsaw Shore" zorganizował galę pod szyldem Fame MMA. Podczas gali w oktagonie mierzą się ze sobą popularne osobowości: youtuberzy, tiktokerzy, raperzy, celebryci. Każda edycja przyciąga przed ekrany telewizorów setki tysięcy widzów, a wyniki oglądalności stale się zwiększają. 

CZYTAJ TEŻ: Kolejny zawodnik potwierdził swój udział w FAME MMA. To Sylwester Wardęga. Kiedy będzie można go zobaczyć?

Wojtek Gola jest milionerem? Pierwszy raz tak szczerze mówił o pieniądzach

Wojtek był gościem Aleksandry Głowińskiej w najnowszym odcinku "Plotkersów". Na pytanie prowadzącej, czy pierwszy milion trzeba ukraść, czy wystarczy zorganizować galę Fame MMA, odpowiedział szczerze:

Odpowiedziałbym w sposób, który by Cię nie satysfakcjonował, że dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach, ale mogę powiedzieć, że nie narzekam. Jest bardzo dobrze. Jestem miło zaskoczony tym, że to wszystko się tak miło rozwinęło i że zarobki są na tak wysokim poziomie. Nie spodziewałem się tego, tworząc pierwsze wydarzenie ze swoimi wspólnikami. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni. Bardzo dużo pieniędzy inwestujemy w kolejne gale, a dzięki naszym widzom wydarzenia mogą być na coraz wyższym poziomie - mówił w programie.

Właściciel federacji Fame MMA zdradził też, kogo zaprosiłby do oktagonu, gdyby wygrał na loterii olbrzymią sumę pieniędzy, która wystarczyłaby na opłacenie ich walki:

Te osoby raczej by nie zawalczyły, ale z topowych osób, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem, sprzedają dużo płyt i sami potrafią wyprzedać największą halę, to na pewno Quebonafide i Taco Hemingway. Razem nie mogliby stanąć w oktagonie, bo są za dobrymi ziomkami, ale może Quebo i Fabijański? Między nimi jest spina - zaczął Wojtek.

Wojtek ustawił nie tylko męską walkę, ale także kobiecą:

Doda i Edyta Górniak albo Agnieszka Woźniak-Starak. Kto się bardziej nie lubi z Dorotą? Myślę, że Doda ma charakter i mogłaby stanąć do walki też z Małgosią Rozenek. Ciekawe, z kim byłby największy konflikt.

My chętnie obejrzelibyśmy każdą z proponowanych przez Wojtka walk. A Wy? 

Jeśli jesteście ciekawi, jaką sumę otrzymała najlepiej opłacana w Fame MMA gwiazda, jaki Wojtek Gola jest w związku i czy trudno być jego dziewczyną, a także ile wiadomości dziennie dostaje od fanek, już teraz odpalcie najnowszy odcinek "Plotkersów".

Zobacz wideo Wojciech Gola w programie PLOTKERSI zdradził, kogo widziałby w oktagonie z Dodą i ile zapłacil za najdroższą walkę
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.