Kolejny zawodnik potwierdził swój udział w FAME MMA. To Sylwester Wardęga. Kiedy będzie można go zobaczyć?

Kolejna gala FAME MMA 9 będzie miała miejsce już za trzy miesiące. Organizatorzy zdradzili dokładną datę wydarzenia i potwierdzili, że jednym z zawodników będzie twórca z YouTube, Sylwester Wardęga.

Tym razem na gali FAME MMA będziemy mogli zobaczyć m.in Patryka "Kizo" Wozińskiego oraz Sylwestra Wardęgę, którego walkę potwierdził we wtorek jeden z właścicieli organizacji, Krzysztof Rozpara.

Wardęga zawalczy w FAME MMA 9

Informację o zakontraktowaniu Wardęgi przez FAME MMA w programie u Andrzeja Kostyry przekazał jeden z właścicieli organizacji, Krzysztof Rozpara. Podczas live'a charytatywnego swój udział oficjalnie potwierdził też Patryk Kizo Woziński. Sugerował to już na swoim Instagramie, jednak teraz jest pewne, że zobaczymy go przy najbliższej okazji. Nie mógł jeszcze zdradzić, z kim się zmierzy.

Daniel Martyniuk, Marcin NajmanDaniel Martyniuk komentuje Fame MMA. Wyśmiewa walkę Najmana i Don Kasja

Organizator gali przekazał więcej szczegółów. Poinformował, kiedy będzie miała miejsce kolejna odsłona gali. Ponadto mężczyzna potwierdził, że pojawi się na niej także Sylwester Wardęga.

Podczas ostatniej, listopadowej imprezy bokserskiej zmierzyli się m.in. Marcin Dubiel i Kacper Błoński. Drugi z nich stwierdził, że z chęcią zawalczyłby właśnie z Wardęgą. Istnieje więc szansa, że to właśnie panowie staną naprzeciwko siebie w oktagonie.

Julia KosteraJulia Kostera zaszalała z kreacją na gali Fame MMA

Sylwester Wardęga to twórca filmów internetowych. Jego kanał na YouTube obserwuje ponad trzy miliona osób. Jest szansa, że zawalczy już przy okazji najbliższej gali. Oprócz niego znalazło się tam jeszcze kilka znanych nazwisk. Wiadomo, że pojawią się też m.in. Marcin Malczyński, Jakub Flas, Karolina Brzuszczyńska, Patryk Domke, Arkadiusz Tańcula i Mateusz Murański. Zobaczymy ich w oktagonie już 6 marca 2021 roku.

Zobacz wideo Co obiecała Karolina Agnieszce, jeśli wygra Fame MMA? [Koło Plotka Extra]

Zobacz też: Syn Edyty Górniak chce walczyć w Fame MMA. Wokalistka grzmi: Dopóki żyję, to nie

Więcej o: