Syn Edyty Górniak chce walczyć w Fame MMA. Wokalistka grzmi: Dopóki żyję, to nie

Edyta Górniak stanowczo się sprzeciwiła, gdy dowiedziała się, że jej syn planuje zawalczyć w Fame MMA. Piosenkarka ma ważny powód.

Edyta Górniak chętnie opowiada w mediach o wszystkich sferach swojego życia. Nie jest inaczej jeśli chodzi o macierzyństwo. Syn gwiazdy to już nastolatek, który może pochwalić się ciekawymi propozycjami na zarobkowanie. 16-latek miał szansę zawalczyć w oktagonie Fame MMA, jednak mama stanowczo się temu sprzeciwiła, o czym opowiedziała w jednym z tabloidów.  

ZOBACZ TEŻ: Edyta Górniak o współpracy z Michałem Szpakiem: Było dużo znaków zapytania. Kiedyś nie było zbyt miło [PLOTEK EXCLUSIVE]

Edyta Górniak zabroniła Allanowi wystąpić w Fame MMA

Edyta Górniak w wielu wywiadach regularnie opowiada o bardzo bliskiej relacji z synem. Piosenkarka jest dumna ze swojej pociechy. W wakacje pochwaliła się, że Allan udzielał się w wolontariacie na strzelnicy, a także pracował w jednej z nadmorskich knajp, gdzie pierwszy raz w życiu mógł zarobić własne pieniądze. Przed synem artystki stanęła kolejna propozycja zarobku, dzięki której mógłby liczyć na znacznie większe pieniądze niż w gastronomii. Allan Krupa dostał propozycję zawalczenia w Fame MMA. Niestety nastolatek nie będzie miał szansy na razie zmierzyć się w oktagonie, bowiem jego mama stanowczo sprzeciwiła się temu pomysłowi, o czym powiedziała na łamach dziennika "Fakt". 

Powiedziałam mu, że dopóki żyję, to nie. Może jak skończy 18 lat i będzie chciał odpowiadać za to, że ma coś złamane. Nie wyobrażam sobie patrzeć, jak on się z kimś bije, bo to jest agresja- tłumaczyła w rozmowie z tabloidem.

A wy chcielibyście zobaczyć Allana w oktagonie? 

ZOBACZ: Edyta Górniak zaśpiewała dla Białorusi. Nie zabrakło mocnego wyznania: Trudno śpiewać ten utwór w takich czasach

Zobacz wideo Edyta Górniak o nowym singlu: Zastanawiałam się, czego teraz potrzebują ludzie: wypłakać się czy się podnieść?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.