Karol Kłos pokazał jedno z pierwszych zdjęć z żoną. Siatkarz zna się z Aleksandrą od dawna. Urocze!

Karol Kłos ożenił się z Aleksandrą w 2017 roku, jednak para zna się o wiele dłużej. Na prośbę fanów siatkarz wrzucił wspólne zdjęcie z Olą sprzed dobrych kilku lat.

Karol Kłos chętnie dzieli się z szerszą publicznością swoim życiem prywatnym, od czasu do czasu wrzucając coś na Instagram. Na wielu fotografiach pozuje wspólnie z żoną. Fani siatkarza często proszą o archiwalne zdjęcia - tym razem się doczekali! Karol wrócił do czasów młodości i udostępnił jedno z pierwszych udokumentowanych wspomnień z Olą - ich znajomość sięga czasów nastoletnich!

Zobacz też: Żona Piotra Adamczyka cierpi na nieuleczalną chorobę. Pokazała, jak wygląda po operacji: Brzuch jeszcze nabrzmiały

Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre celebrytki zmieniły się nie do poznania

Karol Kłos wrzucił na Instagram archiwalne zdjęcie z żoną

Siatkarz wziął udział w popularnej ostatnio na Instagramie zabawie "pokaż zdjęcie, na którym...". Internauci zdecydowali, że chcą zobaczyć pierwsze wspólne zdjęcie Karola i Oli. Tego mogli się nie spodziewać. Kłos wrzucił fotografię, na której widzimy młodziutkiego sportowca i jego obecną żonę. 

Karol Kłos pokazał jedno z pierwszych wspólnych zdjęć z żonąKarol Kłos pokazał jedno z pierwszych wspólnych zdjęć z żoną Karol Kłos - Instagram

Para z pewnością wraca do tych czasów z sentymentem. Młoda para została uchwycona w aparacie na domówce za nastoletnich czasów. I choć od tamtej pory oboje bardzo się zmienili, wciąż są razem! Choć na fotografii naprawdę trudno rozpoznać zarówno samego siatkarza, jak i kosmetyczną blogerkę.

Karol i Aleksandra pobrali się prawie pięć lat temu

Ślub odbył się w lipcu 2017 roku, a para wyglądała naprawdę pięknie. Ola na co dzień prowadzi bloga i kanał YouTube o tematyce kosmetycznej. Na uroczystość przygotowała samodzielnie makijaż - fani zostawiali mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Zobacz też: Joanna Przetakiewicz miała kilka ślubnych kreacji. Co się z nimi stanie? "Nie mogłabym zrobić większej niespodzianki" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.