Ewa Mrozowska z "Gogglebox" zorganizowała domowe spa. Przy okazji pokazała łazienkę. Nie zabrakło modnego elementu

Ewa Mrozowska zdecydowała się pokazać kolejny fragment mieszkania. Tym razem padło na łazienkę. Dzięki połączeniu kilku elementów powstało modne, przytulne wnętrze - idealne do domowego spa.

Ewa Mrozowska często pokazuje na Instagramie urywki z codziennego życia. Dzięki fotorelacji możemy dowiedzieć się m.in. na jaki styl zdecydowała się przy urządzaniu mieszkania. Na najnowszym zdjęciu widzimy fragment jej łazienki. Widać, że uczestniczka "Gogglebox" śledzi wnętrzarskie trendy, a w  pomieszczeniu nie brakuje popularnych elementów wykończeniowych oraz mebli, które tworzą niepowtarzalny klimat.

Zobacz też: Marcelina Zawadzka bez makijażu i w grubych skarpetach dekoruje toaletę. We wnętrzu jest mnóstwo obrazów, zdjęć i luster

Ewa Mrozowska"Gogglebox". Ewa Mrozowska chwali się pięknym domem na Instagramie. Jest nowocześnie i z klasą

Zobacz wideo Julia Wieniawa urządza mieszkanie. Pokazała sypialnię i taras

Ewa Mrozowska pokazała łazienkę. Dzięki połączeniu kilku elementów jest bardzo przytulnie

Celebrytka zdecydowała się na ciągle modną biel, kremowe dodatki i odrobinę stylu glamour. To, co się jako pierwsze rzuca w oczy, to lustro z punktowym oświetleniem - bardzo przydatnym, gdy wykonujemy makijaż czy pracujemy nad upięciem włosów. Lustro zostało powieszone na ścianie wyłożonej sztuczną białą cegłą - bardzo modnym elementem, który nawiązuje do loftów. Całość została przełamana rustykalną szafką pod umywalkę i wiklinowymi koszami. Dzięki temu łazienka jest bardzo przytulna i widać, że jej główną właścicielką jest kobieta. W lustrze odbija się również pięknie prezentujący się przezroczysty żyrandol, który wnosi nutkę glamour do pomieszczenia.

Ewa MrozowskaEwa Mrozowska celebruje urodziny w towarzystwie mamy. Internauci: Już wiem, po kim pani taka śliczna

Do tego wszystkiego ciepłe światło świec (zapachowe wprawiają w jeszcze lepszy nastrój), ulubiona maseczka i możemy odprężyć się po całym dniu wypełnionym w obowiązkach.

Jak wam się podoba taka łazienka?

 

Może zainteresuje cię również: Julia Wieniawa chwali się nowym apartamentem. Salon robi wrażenie, ale spójrzcie na łazienkę i garderobę. Na bogato!

Więcej o: